понеділок, 21 грудня 2015 14:13

"Баварія" - зимовий чемпіон, "Вердер" у зоні вильоту: результати 17-го туру бундесліги

У Німеччині відбулися матчі 17-го туру бундесліги. "Баварія" здобула перемогу над "Ганновером" з рахунком 1:0. Перемогу команді приніс Томас Мюллер, реалізувавши пенальті наприкінці першого тайму, повідомляє "Террикон".

"Боруссія", яка переслідує команду Гвардіоли, цього разу програла. Дортмундці у виїзному матчі проти "Кельна" вигравали до 82-ї хвилини, але потім пропустили два м'ячі - за "козлів" відзначилися Цоллер і Модест.

Ці результати дозволили "Баварії" збільшити свій відрив до восьми очок у турнірній таблиці чемпіонату Німеччини.

Серед інших результатів відзначимо поразку "Вердера". Команда Віктора Скрипника після успіху в Кубку Німеччини програла "Айнтрахту" з рахунком 2:1.

Суперник донецького "Шахтаря" в 1/16 фіналу Ліги Європи гельзенкірхенський "Шальке" перемогою завершив рік. "Кобальтові" на своєму полі обіграли аутсайдера "Хоффенхайм" з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний м'яч забив Ерік-Максим Чупо-Мотінг в середині першого тайму ударом п'ятою в боротьбі із захисником.

Чемпіонат Німеччини

17-й тур

Герта - Майнц 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 34 Даріда, 2:0 - 54 Калу.

Боруссія М - Дармштадт 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 28 Хеллер, 1:1 - 44 Штіндль, 2:1 - 51 Нордтвейт, 2:2 - 67 Вагнер, 3:2 - 86 Вендт.

Вилучення: Джака, 38 (Боруссія М).

Шальке-04 - Хоффенхайм-1899 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 28 Ерік Максим Шупо-Мотінг.

Шальке-04 - Ферманн, Рітер, Хеведес, Матіп, Колашинац, Майер (Сане, 61), Гайс, Горетцка, Ерік Максім Шупо-Мотінг, Хунтелар (Хейб'єрг, 73), Ді Санто (Нойштедтер, 90).

Інгольштадт-04 - Байєр 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 73 Ернандес.

Гамбург - Аугсбург 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 76 Моравек.

Айнтрахт Ф - Вердер 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 29 Пісарро, 1:1 - 31 Майєр, 2:1 - 48 Айгнер.

Вердер - Відвальд, Гебре Селассі, Лукім'я, Вестергор, Штернберг, Озтуналі, Фрітц (Лоренцен, 88), Баргфреде (Гарсія, 65), Грілліч (Бартельс, 70), Уджа, Пісарро.

Кельн - Боруссія Д 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 18 Папастатопулос, 1:1 - 82 Цоллер, 2:1 - 90 Модест.

Боруссія Д - Бюркі, Гінтер, Папастатопулос, Хуммельс (Бендер, 46), Пак Чу Хо (Шмельцер, 46), Гюндоган, Вайґль, Мхітарян, Кагава, Хофманн (Рамос, 75), Обамеянг.

Ганновер 96 - Баварія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 40, пенальті Мюллер.

Баварія - Нойер, Мартінес, Боатенг, Бадштубер (Кімміх, 73), Хабі Алонсо, Рафінья, Коман, Алькантара, Відаль (Роде, 88), Мюллер, Левандовскі.

Штутгарт - Вольфсбург 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 14 Арнольд, 1:1 - 22 Дідаві, 2:1 - 31 Костич, 3:1 - 47 Дідаві.

Штутгарт - Титонь, Швааб, Шуньїч, Нідермайєр, Інсуа, Рупп, Гентнер, Кляйн (Тащі, 85), Дідаві (Баумгартль, 72), Костич (Максим, 90), Вернер.

Вилучення: Шуньїч (70).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" - зимовий чемпіон, "Вердер" у зоні вильоту: результати 17-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua