неділя, 25 серпня 2013 10:54

"Баварія" виграла третій матч поспіль у бундеслізі
5

Найсильніші команди минулого чемпіонату Німеччини "Баварія", дортмундська "Боруссія" та "Байєр" разом з "Майнцем-05" набрали максимальну кількість очок після трьох турів.

Центральний матч туру пройшов у Леверкузені, де гостювала менхенгладбахська "Боруссія". До перерви у господарів відзначилися Штефан Кісслінг і Сідней Сем, але на початку другого тайму, забивши два голи за три хвилини, "Боруссія" відновила рівновагу. Однак підопічні Самі Хююпя проявили характер і таки поклали гостей на лопатки - 4:2.

Чинному чемпіону "Баварії" перемога в рідних стінах теж далася нелегко. У першому таймі Давід Алаба не реалізував пенальті, і мюнхенці не могли зламати захисні редути "Нюрнберга" аж до 69-ї хвилини, коли Франк Рібері точно пробив з "другого поверху". Незабаром Ар'єн Роббен подвоїв перевагу, забивши гол-красень. Голландець обвів трьох гравців і ефектно відправив м'яч у "гамак" воротарю.

Чудово стартував "Майнц". Команда Томаса Тухеля, яка фінішувала в минулому сезоні на 13-му місці, забила два голи у ворота "Вольфсбурга". "Вовки" догравали матч у меншості через вилучення півзахисника Луїса Густаво.

Берлінська "Герта" на своєму полі здолала "Гамбург" (1:0) завдяки точному удару Адріана Рамоса, а в п'ятницю дортмундська "Боруссія" завдала поразки "Вердеру". Єдиний гол забив Роберт Левандовскі, для якого цей м'яч став другим в нинішній кампанії, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Німеччини

3-й тур

Боруссія Д - Вердер 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 55 Левандовскі.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Гросскройтц, Суботіч, Хуммельс (Бендер, 88), Шмельцер, Шахін, Кель, Блашчіковскі (Обамеянг, 68), Мхітарян (Хофманн, 81), Ройс, Левандовскі.

Баварія - Нюрнберг 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 69 Рібері, 2:0 - 78 Роббен.

Баварія - Нойєр, Лам, Дж.Боатенг, Данте, Алаба, Швайнштайгер, Алькантара (Мюллер, 62), Роббен, Гьотце (Кроос, 68), Рібері (Шачирі, 80), Манджукіч.

Ганновер 96 - Шальке 04 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 15, пенальті Хусті, 2:0 - 42 Діуф, 2:1 - 55 Салаї.

Вилучення: Геведес (14), Хусті (74), Фукс (85).

Байєр - Боруссія М 4:2 (2:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 23, пенальті Кісслінг, 2:0 - 28 Сем, 2:1 - 54 Штранцль, 2:2 - 57 Аранго, 3:2 - 60 Сем, 4:2 - 72 Г. Кастро.

Майнц - Вольфсбург 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 60 Шупо-Мотінг, 2:0 - 78 Н. Мюллер.

Вилучення: Л. Густаво (64).

Хоффенхайм 1899 - Фрайбург 3:3 (2:2, 1:1)

Голи: 1:0 - 9, пенальті Салихович, 1:1 - 13 Зорг, 2:1 - 25 Фолланд, 2:2 - 29 Гуеде, 2:3 - 65 Фрайс, 3:3 - 77 Штроблем.

Вилучення: Саліхович (9), Коклен (41), Мехмеді (90).

Герта - Гамбург 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 74 Рамос.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" виграла третій матч поспіль у бундеслізі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua