неділя, 21 жовтня 2012 12:27

"Баварія" Тимощука перемогла "Фортуну" Вороніна з рекордом

Мюнхенська "Баварія" встановила новий рекорд чемпіонату Німеччини з футболу, здобувши вісім перемог поспіль на старті бундесліги, повідомляється на офіційному сайті чемпіонату.

Рекордним для мюнхенського клубу став суботній матч восьмого туру, в якому "Баварія" в Дюссельдорфі з рахунком 5:0 завдала розгромної поразки "Фортуні". Авторами м'ячів у складі "Баварії" стали Маріо Манджукич (28-я хвилина), Луїс Густаво (36-я), Томас Мюллер (55-я і 86-я) і Рафінья (87-я). Український форвард "Фортуни" Андрій Воронін вийшов на заміну після перерви. Анатолій Тимощук у "Баварії" на полі так і не з'явився.

Попереднє досягнення у сім перемог поспіль на старті бундесліги також належало "Баварії" (у сезоні-1995/1996). Цей рекорд вдавалося повторити тільки "Кайзерслаутерну" в сезоні-2001/2002 і "Майнцу" п'ятьма роками пізніше.

Крім того, для головного тренера мюнхенців Юппа Хайнкенса перемога над "Фортуною" стала 300-ю в чемпіонатах Німеччини.

"Шальке" завдав поразки дортмундській "Боруссії". Дортмундці без свого лідера Маріо Гетце поступилися гельзенкірхенцям вдома з рахунком 1:2. Ібрагім Афеллай забив перший гол "Шальке" на 14-й хвилині, на 48-й Марко Хегер збільшив перевагу гостей, а у "Боруссії" на 55-й відзначився Роберт Левандовський.

"Айнтрахт" вдома взяв гору над "Ганновером" з рахунком 3:1 завдяки голам Каріма Матмура (5-а хвилина), Себастьяна Юнга (19-а) і Олександра Майера (82-а) і зберіг другу сходинку в турнірній таблиці.

Леверкузенський "Байєр" врятувався від домашньої поразки від "Майнца" на останніх хвилинах зустрічі, яка закінчилася внічию 2:2. У складі "Байєра" голами відзначилися Штефан Кісслінг (43-а хвилина) і Гонсало Кастро (87-а), у гостей - Адам Салай (58-а) і Марсель Ріссе (76-а). "Вольфсбург" вдома програв "Фрайбургу" - 0:2.

Лідирує після восьми турів "Баварія" (24 очки), "Айнтрахт" (19) йде другим, "Шальке" (17) - третім, повідомляє "Р-Спорт".

8-й тур

Фортуна - Баварія 0:5 (0:2, 0:3)

Голи: 0:1 - 28 Манджукич, 0:2 - 36 Л. Густаво, 0:3 - 55 Мюллер, 0:4 - 86 Мюллер, 0:5 - 87 Рафінья.

Фортуна - Гіфер, Ча Ду Рі, Лангенеке, Левелс (Беллінгхаузен, 46), Гонсалес, Ламбертц, Бодзек, ван ден Берг, Круз, Шахін (Рафаель, 82), Ільсе (Воронін, 46).

Баварія - Нойєр, Дж. Боатенг, Бадштубер, Данте, Лам, Рібері, Л. Густаво, Швайнштайгер (Рафінья, 82), Кроос (Хаві Мартінес, 70), Мюллер, Манджукич (Алаба, 77).

Попередження: Левелс (38), Ламбертц (41), ван ден Берг (42), Данте (67).

Айнтрахт - Ганновер 96 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 5 Матмур, 2:0 - 18 Юнг, 2:1 - 43 Абделлауі, 3:1 - 83 Майєр.

Вольфсбург - Фрайбург 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 40, пенальті Д. Каліджурі, 0:2 - 84 Шустер.

Байєр - Майнц 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 43 Кісслінг, 1:1 - 58 Салаї, 1:2 - 76 М. Ріссе, 2:2 - 87 Г. Кастро.

Боруссія Д - Шальке 04 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 14 Афеллай, 0:2 - 48 Хегер, 1:2 - 55 Левандовскі.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Ляйтнер (Ф. Сантана, 89), Кель (Бітенкур, 55), Перішич (Шибер, 53), Бендер, Гросскройтц, Ройс, Левандовскі.

Вердер - Боруссія М 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 37 Петерсен, 2:0 - 45 Арнаутович, 3:0 - 76 Фюллькруг, 4:0 - 86 Юнузовіч.

Хоффенхайм 1899 - Гройтер 3:3 (1:1, 2:2)

Голи: 1:0 - 8 Фірміно, 1:1 - 39 Штьєбер, 2:1 - 67 Хоселу, 2:2 - 84 Приб, 3:2 - 89 Хоселу, 3:3 - 90 Л. Собех.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" Тимощука перемогла "Фортуну" Вороніна з рекордом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua