четвер, 26 вересня 2013 09:43

"Баварія" розгрпомила "Ганновер", Мхітарян забив за "Боруссію": результати Кубка Німеччини
5

Чемпіон країни "Баварія" впевнено вийшов в 1 /8 фіналу Кубка Німеччини завдяки домашній перемозі над "Ганновером" - 4:1. Томас Мюллер відкрив рахунок на 17-й хвилині, а незабаром Клаудіо Пісарро зміцнив лідерство господарів потужним ударом головою.

"Ганновер", який займає в бундеслізі четверте місце, скоротив відставання незадовго до перерви, коли контратаку завершив Дідьє Я Конан. Мюллер відновив комфортну різницю у два м'ячі, а гол Франка Рібері зняв останні сумніви в тому, що мюнхенці продовжать похід за 17-м кубком в історії команди.

"Кайзерслаутерн" з другої бундесліги образив представника еліти "Герту" (3:1), а франкфуртський "Айнтрахт" уникнув долі берлінців, перемігши "Бохум" з рахунком 2:0. Голи Матіаса Гінтера і Майка Ханке дозволили "Фрайбургу" здолати "Штутгарт" (2:0).

"Шальке -04" довго не міг довести свою перевагу над клубом третьої ліги "Дармштадтом", поки не забив у другому таймі два вирішальні голи - 3:1, повідомляє сайт УЄФА.

Кубок Німеччини

1/64 фіналу

Кайзерслаутерн - Герта 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 - 25 Німайер, 1:1 - 52 Ідріссу, 2:1 - 63 Матмур, 3:1 - 83 Оссеан.

Саарбрюкен - Падерборн 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 7 Ратгебер, 2:0 - 38 Ратгебер, 2:1 - 72 Шаглик.

Айнтрахт Ф - Бохум 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 23 Інуі, 2:0 - 25 Айгнер.

Франкфурт - Інгольштадт 04 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 28 Хайнал, 0:2 - 47 Хофманн.

Баварія - Ганновер 96 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 17 Мюллер, 2:0 - 22 Пісарро, 2:1 - 37 Я Конан, 3:1 - 64 Мюллер, 4:1 - 78 Рібері.

Баварія - Нойєр, Рафінья, Контенто (Кірхгофф, 82), ван Бюйтен, Лам, Данте, Шачирі, Швайнштайгер (Алаба, 68), Мюллер, Кроос, Пісарро (Рібері, 65).

Оснабрюк - Уніон Берлін 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 14 , пенальті Маттушка.

Фрайбург - Штутгарт 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 52 Гинтер, 2:0 - 70 Ханке, 2:1 - 87 Ібішевич.

Дармштадт - Шальке 04 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 35, пенальті Фарфан, 1:1 - 36 Бехренс, 1:2 - 58 Геведес, 1:3 - 86 Макс Майєр.

Мюнстер - Аугсбург 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 45 Вернер, 0:2 - 58 Вернер, 0:3 - 59 Мельдерс.

Мюнхен-1860 - Боруссія Д 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 105, пенальті Обамеянг, 0:2 - 107 Мхітарян.

Боруссія Д — Ленгерак, Блашчіковскі (Обамеянг, 99), Папастатопулос, Хуммельс, Гросскройтц, Бендер (Хофманн, 68), Мхітарян, Ройс, Шахін, Левандовскі (Шибер, 105), Дурм.

Віденбрюк - Сандхаузен 1:3 (1:0, 0:3)

Голи : 1:0 - 40 Шумелка, 1:1 - 62 Йованович, 1:2 - 66 Ульм, 1:3 - 68 Йованович.

Вольфсбург - Аален 2:0 ( 1:0, 1:0)

Голи : 1:0 - 45 Дієго , 2:0 - 82 Т. Клозе.

Хоффенхайм 1899 - Енергі 3:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 96 Зюле, 2:0 - 104 Фірміно, 3:0 - 118 Шіпплок.

Армінія - Байєр 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 62 Сон Хен Мін, 0:2 - 89 Сем .

Гамбург - Гройтер 1:0 (0:0, 1:0)

Гол : 1:0 - 64 Ласогга.

Майнц - Кельн 0:1 (0:0, 0:1)

Гол : 0:1 - 53 М. Ріссе.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" розгрпомила "Ганновер", Мхітарян забив за "Боруссію": результати Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua