неділя, 22 вересня 2013 12:54

"Баварія" розгромила "Шальке", "Боруссія" не впоралася з "Нюрнбергом"
7

У матчі шостого туру німецької бундесліги "Шальке-04" приймав "Баварію". Зустріч, що пройшла в Гельзенкірхені, завершилася перемогою мюнхенського клубу з рахунком 4:0.

На 21-й хвилині Бастіан Швайнштайгер відкрив рахунок, а через дві хвилини точний удар Маріо Манджукіча змусив капітулювати господарів вдруге. До великого рахунок довів Франк Рібері на 75-й хвилині, а розгромний і остаточний результат встановив Клаудіо Пісарро на 84-й хвилині.

У той же час дортмундська "Боруссія" не змогла у гостях обіграти "Нюрнберг". На гол Шмельцера на 37-й хвилині господарі відповіли точним ударом Нильссона.

Чемпіонат Німеччини

Бундесліга

Шостий тур

Шальке-04 (Гельзенкірхен) - Баварія (Мюнхен) - 0:4

Голи: Швайнштайгер, 21 (0:1); Манджукіч, 22 (0:2); Рібері, 75 (0:3); Пісарро, 84 (0:4).

Попередження: Фарфан, 62 - немає.

Нюрнберг (Нюрнберг) - Боруссія Д (Дортмунд) - 1:1

Голи: Шмельцер, 37 (0:1); Нільссон, 51 (1:1).

Попередження: Чендлер, 21 - Ройс, 34; Суботіч, 65.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" розгромила "Шальке", "Боруссія" не впоралася з "Нюрнбергом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua