понеділок, 12 листопада 2012 17:36

"Баварія" продовжила переможну ходу, Тимощук відіграв половину тайму: результати 11-го туру Бундесліги

У німецькій Бундеслізі відбулися матчі 11-го туру.

"Баварія" впевнено лідирує в бундеслізі, як і раніше випереджаючи найближчого переслідувача на сім очок. Мюнхенці на сей раз здолали "Айнтрахт", що йде третім  з результатом 2:0: в першому таймі їх вивів вперед Франк Рібері, а потім Давид Алаба реалізував пенальті. Український легіонер мюнхенців Анатолій Тимощук вийшов на поле на 71-й хвилині, замінивши Крооса.

"Дуже непросто перемкнутися з Ліги чемпіонів УЄФА на внутрішню арену, - підкреслив тренер" Баварії "Юпп Ханйкес. - Повірте, неможливо завжди показувати космічний футбол і забивати по шість м'ячів за матч. Однак ми знову довели, що здатні досягати результату навіть у дуже складних ситуаціях".

Другим йде "Шальке-04", який розправився з "Вердером" (2:1). Чинний чемпіон "Боруссія" з Дортмунда обіграла в гостях "Аугсбург" (3:1), а ось "Байєр" з тим же результатом поступився в гостях "Вольфсбургу".

Бундесліга, 11-й тур

Вольфсбург - Байєр 3:1 (3:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 4 Дієго, 2:0 - 16 Дієго, 3:0 - 33 Дост, 3:1 - 90 Кісслінг.

Гройтер - Боруссія М 2:4 (2:1, 0:3)

Голи: 1:0 - 10, пенальті Неріг, 1:1 - 22 Вендт, 2:1 - 43 Приб, 2:2 - 51 Штранцль, 2:3 - 57 Херрманн, 2:4 - 90, пенальті Маркс.

Штутгарт - Ганновер 96 2:4 (2:0, 0:4)

Голи: 1:0 - 21 Гентнер, 2:0 - 37, пенальті Ібишевич, 2:1 - 57 Собех, 2:2 - 65, пенальті Шлаудрафф, 2:3 - 68 Абделлауі, 2:4 - 73, пенальті Абделлауі.

Майнц - Нюрнберг 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 12 Н. Мюллер, 2:0 - 21 Іваншиц, 2:1 - 40 Нільссон.

Аугсбург - Боруссія Д 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - 9 Ройс, 0:2 - 51 Левандовскі, 0:3 - 70 Левандовскі, 1:3 - 81 Мельдерс.

Фортуна - Хоффенхайм 1899 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 4 Круз, 1:1 - 39 Хоселу.

Фрайбург - Гамбург 0:0 (0:0, 0:0)

Шальке 04 - Вердер 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 16 Хунт, 1:1 - 60 Нойштедтер, 2:1 - 69 Дракслер.

Баварія - Айнтрахт 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 44 Рібері, 2:0 - 77, пенальті Алаба.

Баварія - Нойєр, Дж. Боатенг (ван Бийте, 32), Алаба, Данте, Лам, Швайнштайгер, Хаві Мартінес, Кроос (Тимощук, 71), Рібері, Роббен, Пісарро (Мюллер, 58).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" продовжила переможну ходу, Тимощук відіграв половину тайму: результати 11-го туру Бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua