понеділок, 29 жовтня 2012 12:40

"Байєр" перервав переможну серію "Баварії": результати 9-го туру бундесліги

Рекордну серію "Баварії" з восьми перемог на старті бундесліги перервав "Байєр", який переміг у Мюнхені з рахунком 2:1. Маріо Манджукіч відквитав гол Штефана Кісслінг, але за три хвилини до кінця м'яч знову влетів у сітку воріт господарів рикошетом від Жерома Боатенга.

"Ця поразка не виб'є нас з колії, але ми повинні винести з неї уроки, - сказав наставник "Баварії" Юпп Хайнкес. - Треба грати з однаковою інтенсивністю впродовж усіх 90 хвилин".

Відставання від мюнхенців до чотирьох очок скоротив "Шальке-04", здолавши "Нюрнберг". Дортмундська "Боруссія" здобула першу перемогу в трьох матчах, взявши гору над "Фрайбургом" - 2:0, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Бундесліга

9-й тур

Штутгарт - Айнтрахт 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 6 Гентнер, 1:1 - 67 Майєр, 2:1 - 84 Ібішевич.

Ганновер 96 - Боруссія М 2:3 (0:0, 2:3)

Голи: 1:0 - 48 Шлаудрафф, 2:0 - 53 Діуф, 2:1 - 70 А. Домінгес, 2:2 - 77 Броуверс, 2:3 - 79 Аранго.

Баварія - Байєр 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 42 Кісслінг, 1:1 - 77 Манджукіч, 1:2 - 87 Сем.

Баварія - Нойєр, Дж. Боатенг, Алаба, Бадштубер (Шачирі, 46), Лам, Данте, Л. Густаво (Роббен, 59), Швайнштайгер (Пісарро, 74), Кроос, Мюллер, Манджукіч.

Байєр - Лено, Топрак, Карвахаль, Волльшайд, Рольфес, Г. Кастро (М. Фрідріх, 89), Л. Бендер, Райнартц, Хосогаі, Кісслінг (Сем, 83), Шюррле (Хегелер, 83).

Попередження: Карвахаль (7), Данте (24), Манджукіч (57), Шачирі (62).

Аугсбург - Гамбург 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 13 Сон Хен Мін, 0:2 - 63 Руднєв.

Фортуна - Вольфсбург 1:4 (0:0, 1:4)

Голи: 0:1 - 50 Дост, 0:2 - 53 Оліч, 0:3 - 64 Дост, 1:3 - 71, пенальті Лангенеке, 1:4 - 78, пенальті Дієго.

Фортуна - Гіфер, Гонсалес, Лангенеке, Левелс, ван ден Берг (Ільсе, 76), Бодзек (Горбушевскі, 56), Фінк, Ламбертц, Воронін, Круз, Шахін (Рафаел, 56).

Вилучення: Фінк (77).

Гройтер - Вердер 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 8 Еду, 1:1 - 44 Петерсен.

Майнц - Хоффенхайм 1899 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 21 Салаї, 2:0 - 46 Салаї, 3:0 - 64 Салаї.

Фрайбург - Боруссія Д 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 54 Суботіч, 0:2 - 83 Гетце.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Гундоган, Кель, Гетце (Перішич, 90), Гросскройтц (Ляйтнер, 90), Ройс (Шибер, 81), Левандовскі.

Шальке 04 - Нюрнберг 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 77 Фарфан.

Зараз ви читаєте новину «"Байєр" перервав переможну серію "Баварії": результати 9-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua