середа, 17 липня 2013 09:39

БАТЕ сенсаційно програв "Шахтареві": результати матчів Ліги чемпіонів

Футболісти карагандинського "Шахтаря" святкують гол у ворота БАТЕ ФОТО: ru.uefa.com

16 липня стартував другий раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. У вівторок на європейських полях відбулися вісім матчів.

У трьох протистояннях вже все відомо. Тбіліське "Динамо" на своєму полі розгромило фарерський "ЕБ-Стеймур" з рахунком 6:1. Успіх команді забезпечили легіонери - екс-гравці Примери Устаріц і Хіско Муньос, а також івуарієць Вуо.

Загребське "Динамо" перший тайм проти люксембурзької "Фоли" провело без бажання, але в другому таймі довело свою перевагу, забивши п'ять м'ячів. Румунський "Стяуа", навпаки, не став відкладати все на другу половину і тричі забив македонському "Вардару" у перші 45 хвилин.

Суперсенсація відбулася в Білорусі, де неодноразовий учасник Ліги чемпіонів БАТЕ поступився карагандинському "Шахтареві". Також досить несподівані результати були зафіксовані в Чехії, Молдові і на Мальті. Досить міцна "Вікторія" змогла обіграти боснійський "Железнічар" всього в один м'яч, а "Шериф" і "Марибор" не змогли здолати "Сутьєску" і "Біркіркару".

Ліга чемпіонів

2-й раунд кваліфікації

"Вікторія" П (Чехія) - "Железнічар" (Боснія) - 4:3 (0:0)

Голи: Томич, 52 (0:1) Чишовскі, 63 (1:1), Коларж, 66 (2:1), 76 (3:1), Селімович, 78 (3:2), Райторал, 81 (4: 2), Бучан, 83 (3:1)

БАТЕ (Білорусь) - "Шахтар" К (Казахстан) - 0:1 (0:0)

Гол: Хижніченко, 48

"Динамо" Тб (Грузія) - "ЕБ-Стеймур" (Фарерські о-ви) - 6:1 (2:1)

Голи: Устаріц, 40 (1:0), Глішич, 42 (1:1, автогол), Двалі, 43 (2:1), Грігалашвілі, 72 (3:1), Хіско Муньос, 75 (4:1), Вуо, 77 (5:1), 81 (6:1)

"Екранас" (Литва) - "Хафнарфьордур" (Ісландія) - 0:1 (0:1)

Гол: Відарссон, 30

"Шериф" (Молдова) - "Сутьєска" (Чорногорія) - 1:1 (1:0)

Голи: Енріке, 45 (1:0), Пейович, 55 (1:1)

"Фола Еш" (Люксембург) - "Динамо" З (Хорватія) - 0:5 (0:0)

Голи: Судані, 59, 63, Чоп, 64, Адемі, 75, Фернандес, 79

"Біркіркара" (Мальта) - "Марибор" (Словенія) - 0:0

"Стяуа" (Румунія) - "Вардар" (Македонія) - 3:0 (3:0)

Голи: Танасе, 12, Пінтілій, 21, Павлович, 45, автогол

Зараз ви читаєте новину «БАТЕ сенсаційно програв "Шахтареві": результати матчів Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua