пʼятниця, 23 грудня 2011 10:37

"Барселона" забила супернику 9 м'ячів: результати матчів 1/16 фіналу Кубка Іспанії

"Барселона" і "Валенсія" у четвер ввечері впевнено вийшли в 1 / 8 фіналу Кубка Іспанії, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Дружина Хосепа Гвардіоли і в другому матчі не залишила жодних шансів "Л'Оспіталету". Якщо на виїзді діючий переможець Ліги чемпіонів УЄФА виграв з мінімальною перевагою, то вдома взяв гору набагато переконливіше - 9:0.

Вже на 11-й хвилині з пенальті рахунок відкрив Педро Родрігес, а вісім хвилин потому відзначився Андрес Інієста. До перерви ворота аутсайдера також по разу вразили Тьяго Алькантара, Хаві Ернандес і Крістіан Тельо. У другому таймі Алькантара, Тельо та Ісаак Куенка оформили по дублю.

"Валенсія" зустрічалася з "Кадісом", який представляє нижчий дивізіон. У першому матчі була зафіксована нульова нічия, але вдома "летючі миші" були на голову сильнішими - 4:0. По голу в рядах учасників 1 / 16 фіналу Ліги Європи УЄФА забили Віктор Руїс, Жонас, Роберто Сольдадо та Евер Банега.

Кубок Іспанії

1 / 16 фіналу

Матчі

Валенсія - Кадіс - 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Віктор Руїс (5), 2:0 - Жонас (28), 3:0 - Сольдадо (41), 4:0 - Банега (68).

ВАЛЕНСІЯ: Гуаіта, Альба (Матьє, 75), Віктор Руїс, Рамі, Мігел, Банега, Топал, П. Ернандес, Сольдадо (Адуріс, 60), Жонас (Парехо, 53), П'ятті.

Барселона - Л'Оспіталет - 9:0 (5:0, 4:0)

Голи: 1:0 - Педро (11, пенальті), 2:0 - Іньєста (19), 3:0 - Алькантара (23), 4:0 - Хаві (36), 5:0 - Тельо Ерерра (43), 6:0 - Куенка (49), 7:0 - Алькантара (55, пенальті), 8:0 - Тельо Ерерра (65), 9:0 - Куенка (81).

БАРСЕЛОНА: Хосе Пінто, Фонтас, Піке, Пуйоль, Алькантара, Бускетс (Дос Сантос, 57), Іньєста (С. Роберто, 31), Хаві (Тельо Ерерра, 38), Фабрегас, Куенка, Педро.

Атлетико - Альбасете - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Курто (1).

Сарагоса - Алькоркон - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Оріоль (86), 0:2 - Кіні (89).

Бетіс - Кордоба - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Гарсія (17), 1:1 - Хорхе Моліна (34), 2:1 - Хорхе Моліна (54).

Вилучення: Хервас, 88 (Кордоба).

Вільярреал - Мірандес - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Пабло (60), 0:2 - Пабло (88).

Вилучення: Мусаккьо, 89 (Вільярреал).

Малага - Хетафе - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - ван Ністелрой (45), 1:1 - Кабальєро (51, автогол), 1:2 - Мане (79), 2:2 - Буонанотте (86).

Вилучення: Велігтон, 77 (Малага), Каскеро, 81 (Хетафе).

Гранада - Реал Сосьєдад - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Сікейра (19, пенальті), 2:0 - Гейхо (66), 2:1 - Агіррече (83).

Райо Вальєкано - Расинг - 4:3 (3:1, 1:2)

Голи: 0:1 - Ціоліс (7), 1:1 - Піті (33), 2:1 - Мічу (36), 3:1 - Делібашич (41), 3:2 - Стуані (53), 4:2 - Тамудо (62), 4:3 - Стуані (74, пенальті).

Вилучення: Мічел, 88 (Райо Вальєкано).

Осасуна - Альмерія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Лама (79), 1:1 - Гоітом (85).

Леванте - Депортиво - 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Ель Жар (14), 1:1 - П. Альварес (23, пенальті), 2:1 - Бальєстерос (38), 3:1 - Рубен Суарес (79), 4:1 - Коне ( 100).

Вилучення: Сауль, 34 (Депортиво), Борха, 118 (Депортиво).

Атлетик - Реал Ов'єдо - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Андер (74).

Реал Мадрид - Понферрадіна - 5:1 (2:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Кальєхон (25), 2:0 - Шахін (44), 3:0 - Варан (49), 3:1 - Акоран (54), 4:1 - Хоселу (79), 5:1 - Кальєхон (88).

РЕАЛ МАДРИД: Адан (Пачеко, 82), Хорхе Касадо (Начо, 71), Варан, Пепе, Хаміт Алтинтоп, Хедіра, Озіл, Гранеро, Шахін, Кальєхон, Бензема (Хоселу, 78).

Спортинг Х - Мальорка - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Менендес (19, автогол), 0:2 - Нсуе (70).

Еспаньол - Сельта - 4:2 (1:0, 3:2)

Голи: 1:0 - Вайсс (31), 2:0 - А. Васкес (49), 3:0 - А. Васкес (59), 3:1 - Д. Родрігес (63), 4:1 - Серхіо Гарсія (68), 4:2 - Д. Родрігес (90).

Севілья - Сан Роке - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Кануте (53, пенальті), 2:0 - Кануте (60), 2:1 - Адріан (79).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" забила супернику 9 м'ячів: результати матчів 1/16 фіналу Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua