четвер, 26 січня 2012 08:44

"Барселона" вибила "Реал" з Кубка Іспанії
15

"Барселона" і "Реал" зіграли внічию в матчі-відповіді 1 / 4 фіналу Кубка Іспанії. Як повідомляє Agence France-Presse, зустріч, що пройшла 25 січня на стадіоні "Ноу Камп" , завершилася з рахунком 2:2.

У першому таймі "Барселона" отримала перевагу після голів Педро Родрігеса (43-а хвилина) і Дані Алвеса (45-я). Після перерви "Реалу" вдалося відігратися завдяки точним ударам Кріштіану Роналду (68-а хвилина) і Каріма Бензема (71-я).

За сумою двох зустрічей "Барселона" вийшла у півфінал змагання. Нагадаємо, в першому матчі, який відбувся в Мадриді 18 січня, каталонська команда здобула перемогу з рахунком 2:1.

В 1 / 2 фіналу "Барселона" зіграє з переможцем пари "Валенсія" - "Леванте", який визначиться в ніч на 27 січня. Іншу пару півфіналістів складуть "Мірандес" і "Атлетик" з Більбао, повідомляє Лента.

Кубок Іспанії

1 / 4 фіналу

Матч

Барселона - Реал Мадрид - 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Педро (43), 2:0 - Дані Алвес (45), 2:1 - Роналду (68), 2:2 - Бензема (72).

БАРСЕЛОНА: Хосе Пінто, Абідаль, Піке, Пуйоль, Дані Алвес, Бускетс, Хаві, Іньєста (Педро, 30), Фабрегас (Алькантара, 70), Санчес (Маскерано, 78), Мессі.

РЕАЛ МАДРИД: Касільяс, Коентрау, Рамос, Пепе, Арбелоа, Алонсо, Кака (Кальєхон, 61), Л. Діарра (Гранеро, 52), Озіл, Ігуаїн (Бензема, 61), Роналду.

Попередження: Л. Діарра (27), Рамос (33), Мессі (45), Касільяс (45), Роналду (54), Коентрау (81), Гранеро (89), Пуйоль (90), Пепе (90).

Вилучення: Рамос (88).

Перший матч - 2:1

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" вибила "Реал" з Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua