пʼятниця, 24 серпня 2012 08:39

"Барселона" обіграла "Реал" у першому матчі Суперкубка Іспанії

Матч-відповідь "Реала" і "Барселони" пройде 29 серпня на "Сантьяго Бернабеу" ФОТО: AP

"Барселона" обіграла мадридський "Реал" у першому матчі Суперкубка Іспанії. Зустріч, що відбулася у ніч на 24 серпня на стадіоні "Камп Ноу", завершилася з рахунком 3:2, повідомляє "Лента".

Всі голи були забиті у другому таймі зустрічі. На 55-й хвилині Кріштіану Роналду після подачі кутового вивів гостей вперед, проте вже через хвилину Педро Родрігес відновив нічийний рахунок. На 70-й хвилині Ліонель Мессі вивів "Барселону" вперед, реалізувавши пенальті, а на 78-й хвилині Хаві довів рахунок до 3:1. До кінця зустрічі "Реалу" вдалося відіграти один м'яч завдяки голу Анхеля Ді Марії на 85-й хвилині.

Друга зустріч "Реала" і "Барселони", за підсумками якої визначиться володар Суперкубка, пройде в Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" 29 серпня.

Суперкубок Іспанії, в якому зустрічаються чемпіон і володар Кубка Іспанії попереднього сезону, розігрується з 1982 року. На рахунку "Реала" вісім трофеїв, а у "Барселони" - 10, причому каталонська команда вигравала Суперкубок три останні роки поспіль.

Суперкубок Іспанії

Перший матч

Барселона - Реал Мадрид 3:2 (0:0, 3:2)

Голи: 0:1 - 55 Роналду, 1:1 - 56 Педро, 2:1 - 70, пенальті Мессі, 3:1 - 78 Хаві, 3:2 - 85 Ді Марія.

Барселона - Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано, Адріано, Хаві (Фабрегас, 83), Бускетс, Іньєста, Санчес (Тельо, 72), Мессі, Педро (Альба, 87).

Реал Мадрид - Касільяс, Арбелоа, Альбіоль, Рамос, Коентрау, Хедіра, Алонсо, Озіл (Марсело, 82), Кальєхон (Ді Марія, 66), Роналду, Бензема (Ігуаїн, 61).

Попередження: Алонсо (11), Арбелоа (44), Маскерано (45), Альбіоль (51).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" обіграла "Реал" у першому матчі Суперкубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua