понеділок, 20 серпня 2012 10:42

"Барселона" забила п'ять м'ячів у дебютному матчі Віланови

Давід Вілья зіграв уперше після перелому ноги ФОТО: fcbarcelona.com

Футболісти "Барселони" здобули розгромну перемогу над "Реал Сосьєдадом" у першому турі нового сезону чемпіонату Іспанії, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч на "Камп Ноу" завершилась з рахунком 5:1 на користь "синьо-гранатових". Каталонці розпочали з місця в кар'єр, зусиллями Карлеса Пуйоля відкривши рахунок уже на 4-й хвилині. П'ять хвилин по тому гості відігралися завдяки голу Чорі Кастро, однак такий рахунок тримався недовго. На 11-й і 16-й хвилинах Ліонель Мессі оформив дубль, а наприкінці тайму Педро (41) зробив рахунок розгромним - 4:1.

У другій половині на полі з'явилися Херард Піке, Андрес Іньєста, а також відбулася довгоочікувана поява Давіда Вільї, який відновився після перелому великої гомілкової кістки. Останні двоє і оформили кінцевий результат - на 84-й хвилині нападник відзначився з передачі хавбека.

У другому турі першості "Барселона" зіграє з "Осасуною" 26 серпня, "Реал Сосьєдад" відправиться в гості до "Сельти".

Барселона - Реал Сосьєдад 5:1 (4:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 4 Пуйоль, 1:1 - 9 Кастро, 2:1 - 11 Мессі, 3:1 - 16 Мессі, 4:1 - 41 Педро, 5:1 - 84 Вілья.

Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Пуйоль (Піке, 50), Маскерано, Альба, Фабрегас (Іньєста, 58), Бускетс, Хаві, Тельо, Мессі, Педро (Вілья, 75).

Реал Сосьєдад: Клаудіо Браво, Естрада, Ансотегі, М. Гонсалес, де ла Белья, Елустондо (Вела, 65), Ільярраменді (Хаві Ріс, 77), Бергара, Хабі Прієто, Грізманн, Кастро (Хосе Анхель, 73).

Попередження: Хабі Прієто (34), Маскерано (39), де ла Белья (71), Ансотегі (83), Вілья (84).

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" забила п'ять м'ячів у дебютному матчі Віланови». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua