неділя, 03 лютого 2013 11:25

Автогол Роналду приніс перемогу "Гранаді"
6

Другий період роботи з "Гранадою" наставник Лукас Алькарас почав з того, щоб на своєму полі переграв чинного чемпіона Іспанії "Реал" з рахунком 1:0, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Алькарас змінив Хуана Антоніо Анкелу на цьому тижні після поразки з рахунком 0:3 від "Севільї" і в першому ж матчі домігся вдалого результату. Завдяки цій перемозі андалузці піднялися на 16-е місце і знаходяться на відстані трьох очок від зони вильоту.

У поточному сезоні Кріштіану Роналду 21 раз вражав ворота суперників, а в цій зустрічі засмутив свого голкіпера, коли на 22-й хвилині невдало зіграв головою при подачі Ноліто з кута поля. В результаті "королівський клуб" зазнав п'ятої поразки в чемпіонаті і вже на 15 балів відстає від "Барселони", яка в неділю грає з "Валенсією".

"Леванте" дещо здав позиції у боротьбі за путівку в єврокубки, так як поступився "Еспаньолу" з рахунком 2:3. Автогол Вісенте Іборри плюс влучні удари Крістіана Стуані і Серхіо Гарсії в другому таймі вирішили результат матчу на користь команди Хав'єра Агірре.

"Хетафе" безжально розправився з "Депортиво" (3:0), який догравав удесятьох і в результаті залишився на останньому місці в турнірній таблиці. Єдиний гол Еміліано Арментероса приніс "Осасуні" перемогу над "Сельтою" і дозволив їй вийти на 17-те місце, випередивши іспанських "кельтів". Ще в п'ятницю "Атлетик" вирвав вольову нічию в поєдинку з "Вальядолідом" - 2:2.

Вальядолід - Атлетик 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 8 Герра, 2:0 - 15 Буено, 2:1 - 22 Де Маркос, 2:2 - 50 Сусаета.

Осасуна - Сельта 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 55 Арментерос.

Хетафе - Депортиво 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 12, пенальті Піцці, 1:1 - 25, пенальті Д. Кастро, 2:1 - 81 А. Васкес, 3:1 - 84 Колунга.

Вилучення: Мойя, 10 (Хетафе), Агіляр, 70 (Депортиво).

Еспаньол - Леванте 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 - 42, автогол Іборра, 1:1 - 47 Р. Гарсія, 2:1 - 67 Стуані, 3:1 - 69 Серхіо Гарсія, 3:2 - 87 Мартінс.

Гранада - Реал Мадрид 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 22, автогол Роналду.

Реал Мадрид - Дієго Лопес, Арбелоа, Варан, Рамос, Коентрау (Марсело, 65), Хедіра (Бензема, 46), Алонсо, Модріч, Ді Марія, Роналду, Ігуаїн (Кальєхон, 46).

Зараз ви читаєте новину «Автогол Роналду приніс перемогу "Гранаді"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua