понеділок, 20 лютого 2012 17:47

Артем Тищенко виграв "бронзу" юніорського ЧС з біатлону

Сьогодні, 20 лютого, у Контіолахті (Фінляндія) стартував юніорський чемпіонат світу з біатлону. Українець Артем Тищенко став бронзовим призером серед юнаків в індивідуальній гонці на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами, допустивши на вогневих рубежах три промахи.

Золото чемпіонату світу завоював став француз Арістід Бегу, який пройшов вогневі рубежі з одним промахом і випередив білоруса Максима Романовського, який промахнувся двічі, на 47,8 секунди.

Завтра в програмі чемпіонату світу індивідуальні гонки у юніорів та юніорок.

Біатлон.

Чемпіона світу серед юніорів та юнаків. Контіолахті (Фінляндія). 20 лютого.

Юнаки. Індивідуальна гонка. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1. Арістід Бегу (Франція) - 40.45,8 (0+1+0+0)
2. Максим Романовський (Білорусь) - +47,8 (2+0+0+0)
3. Артем Тищенко (Україна) - +1.14,9 (0+1+1+1)
...
25. Максим Івко - +5.49,5 (1+1+3+2)
42. Олексій Кравченко - +7.27,1 (1+1+3+2)
45. Валерій Борзіленко - +7.46,9 (0+2+1+4)

Зараз ви читаєте новину «Артем Тищенко виграв "бронзу" юніорського ЧС з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua