субота, 17 листопада 2012 21:28

"Арсенал" завдав "Шахтарю" першої поразки в ЧУ

На полі стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського в Києві завершилася заключна гра суботи в 16-му турі прем'єр-ліги. Чемпіон країни донецький "Шахтар" зазнав поразки від столичного "Арсеналу" з рахунком 2:0.

Господарі вийшли вперед на 34-й хвилині - Максим Шацьких вразив ворота Андрія П'ятова після скидки Олександра Ковпака. Відразу після перерви "гірники" втратили Ярослава Ракицького, який порушив правила на Ковпака. Арбітр матчу Олександр Дердо розцінив порушення як фол останньої надії і вилучив захисника з поля.

Другий тайм суперники провели в активному темпі, "Шахтар" рахунок зрівняти не зумів, а Олександр Кобахідзе, який вийшов на заміну, перед фінальним свистком шикарним ударом з дальньої дистанції поставив фінальну крапку в цьому протистоянні.

Таким чином, досягши максимального результату в перших 15 матчах поточного сезону Прем'єр-ліги України, в 16-му турі "Шахтар" вперше в чемпіонаті не дорахувався очок, виступивши в Києві не кращим чином. "Арсенал", у свою чергу, перервав гнітючу серію невдач.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 16-й тур

Арсенал К (Київ) - Шахтар (Донецьк) - 2:0

Голи: Шацьких, 34 (1:0); Кобахідзе, 90 +3 (2:0).

Попередження: Адійя, 58; Паньків, 82; Шахов, 85 - Степаненко, 76.

Вилучення: немає - Ракицький, 48.
Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" завдав "Шахтарю" першої поразки в ЧУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua