субота, 28 вересня 2019 17:43

Ярмоленко знову красиво забив за "Вест Гем"

Український футболіст Андрій Ярмоленко забив ефектний гол за лондонський "Вест Хем" у матчі 7-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Борнмута".

Повідомляє ТСН.

29-річний вінгер "молотобійців" отримав передачу від Себаст'єна Аллера, прикрив м'яч корпусом, та з розвороту пробив точно у дальній кут.

До вашої уваги відео з цим шедевром від гравця збірної України.

Зазначимо, що для Ярмоленка це вже третє взяття воріт в АПЛ цього сезону. Раніше він забивав "Норвічу" та "Манчестер Юнайтед".

Рахунок в поєдинку 1:1, там триває перший тайм. "Вишні" відповіли на гол від Андрія за сім хвилин.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко знову красиво забив за "Вест Гем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua