четвер, 26 вересня 2019 13:21

Команда Ярмоленка зганьбилася в Кубку Ліги

Андрій Ярмоленко не брав участі в матчі Кубка ліги

Лондонський "Вест Гем" сенсаційно залишив Кубок англійської Ліги, поступившись клубу "Оксфорд Юнайтед". "Жовті" виступають у Першій лізі, що є третім за значущістю турніром Англії.

Наставник "молотобійців" Мануель Пеллегріні на поєдинок із "Оксфорд Юнайтед" виставив напіврезервний склад. Гру пропускали лідери команди Лукаш Фабіанський, Андрій Ярмоленко, Арон Крессуелл та інші.

Перший тайм завершився нічиєю 0:0 і не віщував нічого погано для гостей. Та після перерві "Оксфорд Юнайтед" знищив "Вест Гем". Господарі провели 4 голи та здобули розгромну перемогу.

"Оксфорд Юнайтед" – "Вест Гем" 4:0

Голи: Мур, 55, Тейлор, 71, Фосу, 84, Баптісте, 90+2

У попередній грі "Вест Гем" вдома переміг "Манчестер Юнайтед". Один із голів на рахунку Андрія Ярмоленка.

Зараз ви читаєте новину «Команда Ярмоленка зганьбилася в Кубку Ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua