неділя, 30 квітня 2017 22:16

Ярмоленко став героєм матчу "Динамо" проти "Чорноморця"

Дубль і два асиста Ярмоленка принесли "Динамо" перемогу над "Чорноморцем"

Київське "Динамо" розтрощило одеський "Чорноморець" у заключному матчі 27-го туру прем'єр-ліги України з рахунком 4:1. Одесити проводили у Києві свій номінально домашній матч через проблеми з газоном.

Гравцем матчу у складі "Динамо" став Андрій Ярмоленко. Капітан киян відзначився дублем і віддав дві результативні передачі. Андрій забив швидкий м'яч на другій хвилині гри і реалізував пенальті наприкінці зустрічі. Ще по голу у першому таймі провели Артем Бесєдін та Домагой Віда.

"Чорноморець" відзначився м'ячем престижу. На 84-й хвилині забив Микита Татарков. Номінальні господарі перервали свою безпрограшну серію. Востаннє команда Олександра Бабича програла півтори місяці тому якраз киянам з рахунком 1:2.

Також "Чорноморець" грав сьогодні без своїх ключових гравців — Хочолави, Андрієвського та Коркішка.

У стартовому складі "Динамо" вийшов 19-річний півзахисник Микита Кравченко. Це дебют футболіста у чемпіонаті України. Раніше він зіграв за киян у Кубку України проти "Миколаєва".

Не дивлячись на поразку одесити залишилися на 5-ту місці, яке дає право участі в Лізі Європи.

Сьогодні "Шахтар" переміг у Харкові "Олександрію" з рахунком 1:0 і зберіг відрив від "Динамо" в 14 очок.

"Чорноморець" - "Динамо" - 1:4

Голи: Татарков (84) - Ярмоленко (2, 80, пен), Бесєдін (40), Віда (43)

Сергій Ребров, наставник "Динамо":

"Ми заслужено перемогли. На жаль, у нас немає турнірної мотивації. Але ми граємо для наших вболівальників.

Для мене вік гравця не має значення. Багато хто навіть не знав, що у нас є такий гравець, як Микита Кравченко. Сьогодні він вперше вийшов і зіграв дуже гідно для дебютного поєдинку".

Олександр Бабич, наставник "Чорноморця":

"Хочу подякувати своїм хлопцям за гру. Ще перед матчем я сказав їм, що пишатимуся ними незалежно від результату. Я очікував на спад. Краще програти один раз з таким рахунком і перезавантажити команду, ніж мати серію невдач. Ми спокійно розберемо гру і будемо рухатися далі".

У наступному турі "Динамо" зіграє проти "Олександрії" 7 травня у Києві. "Чорноморець" на виїзді зустрінеться з "Олімпіком" 6 травня.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко став героєм матчу "Динамо" проти "Чорноморця"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua