неділя, 30 квітня 2017 19:43

Долю матчу "Шахтар" - "Олександрія" вирішив один гол

Гол Феррейри приніс "Шахтареві" перемогу над "Олександрією" shakhtar.com

У Харкові на ОСК "Металіст" завершився матч 27-го туру чемпіонату України з футболу серед команд прем'єр-ліги. Лідер змагань донецький "Шахтар" обіграв "Олександрію". Матч завершився з рахунком 1:0.

Гравці "Олександрії" обрали оборонну тактику і до 80-ї хвилини вона приносила результат. Гірники володіли перевагою, але ніяк не могли забити гол. Вирішальний момент стався на 80-й хвилині гри. Після навісу Срни Феррейра прийняв м'яч і головою вколотив його у ворота.

Шахтар - Олександрія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 81 Феррейра.

Гірники набрали 72 очки і, як мінімум, збережуть перевагу над "Динамо" в 14 очок. Кияни, в свою чергу, матч цього туру проти одеського "Чорноморця" проведуть сьогодні пізніше ввечері.

Зараз ви читаєте новину «Долю матчу "Шахтар" - "Олександрія" вирішив один гол». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua