пʼятниця, 08 грудня 2017 03:11

Ярмоленко проти колишніх: з ким може зіграти "Динамо" в 1/16 Ліги Європи

У четвер пройшли останні поєдинки групового етапу Ліги Європи і стали відомі всі учасники 1/16 фіналу.

Україна на цій стадії буде представлена одним клубом - київське "Динамо" виграло групу В. В матчі останнього туру команда Хацкевича розгромила сербський "Партизан" 4:1.

Кияни можуть зустрітися з трьома найгіршими командами, які посіли третє місце в Лізі чемпіонів, а також з тими, хто фінішував другим у своїх групах Ліги Європи. Потенційним суперником киян може стати "Боруссія" Андрія Ярмоленка. Остання насилу здобула третє місце в групі Ліги чемпіонів.

Також суперниками "Динамо" можуть стати "Астана", "Лудогорець", АЕК, "Ліон", "Копенгаген", "Ніцца", "Наполі", "Селтік", "Естерсунд", "Реал" Сосьєдад, "Стяуа", "Црвена Звезда", "Марсель".

Боротьбу в єврокубках припинила "Зоря", яка у вирішальному матчі програла іспанському "Атлетіку" 0:2.

Повний список учасників 1/16 фіналу Ліги Європи виглядає так.

"Боруссія" (Німеччина)

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи пройде в швейцарському Ньоні 11 грудня о 14:00 за київським часом. Перед жеребкуванням усі команди будуть розбиті на два кошики. Сіяними будуть 12 переможців груп і чотири найкращі команди, що зайняли треті місця в групах Ліги чемпіонів. Несіяними будуть володарі других місць та інші команди, що зайняли треті місця в групах Ліги чемпіонів. Поєдинки цієї стадії плей-оф пройдуть 15 і 22 лютого. Сіяні команди матчі-відповіді проведуть на своєму полі.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко проти колишніх: з ким може зіграти "Динамо" в 1/16 Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua