неділя, 23 вересня 2018 17:59

Ярмоленко допоміг "Вест Хему" відібрати очки у "Челсі"
4

У матчі 6 туру чемпіонату Англії проти "Челсі" український півзахисник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко провів на полі весь матч.

Це друга поспіль поява українця з перших хвилин в матчах АПЛ і третя в сезоні у всіх турнірах за "Вест Хем".

28-річний українець не став автором результативних дій, хоча мав один чудовий шанс.

Роберт Снодграсс подав з лівого флангу прямо на голову Андрію, і українець бив, здавалося, напевне.

Однак екс-гравцю киїавського "Динамо" не вдалося скористатися своїм моментом.

Це перший матч для хавбека в складі лондонського клубу, в якому він відіграв від стартового свистка до фінального. Раніше він або виходив на заміну, або був замінений у другому таймі. Про це інформує твіттер "Вест Хема".

Зустріч з "Челсі" завершилася нічиєю - 0:0. Для "Челсі" це перша в сезоні втрата очок в АПЛ.

WhoScored оцінив Ярмоленко в 6,3 бала. Це найгірший показник серед гравців, що вийшли в стартовому складі. Менше лише у Роберта Снодграсса (6,1), Карлоса Санчеса (6,1) і Лукаса Переса (6,0), які вийшли на заміну.

28-річний українець за 90 хвилин завдав два удари по воротах (обидва повз), 46 разів доторкнувся до м'яча, зробив 27 точних пасів з 33 (82% точності), здійснив один вдалий дриблінг і виграв два єдиноборства.

Усього Ярмоленко провів 7 матчів за "Вест Хем" і забив 2 голи.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко допоміг "Вест Хему" відібрати очки у "Челсі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua