вівторок, 14 вересня 2010 15:30

Аргентинський футболіст вийшов з коми

Аргентинський футболіст Еміліано Дудар, який виступає за швейцарський клуб "Янг Бойз", вийшов із стану штучної коми, в який він був введений після матчу чемпіонату країни з "Базелем", повідомляє Reuters. У ході цієї гри Дудар зіткнувся головою з партнером по команді і втратив свідомість.

За словами лікаря "Янг Бойз", в зіткненні з Франсуа Аффольтером аргентинець зламав ніс і отримав кілька ударів. Медик підкреслив, що поки неясно, скільки часу займе відновлення футболіста.

Інцидент, після якого Дудар втратив свідомість, стався наприкінці першого тайму матчу з "Базелем". Після зіткнення гра була перервана на вісім хвилин, проте потім матч продовжився.

До зіткнення гравців "Янг Бойз" вів з рахунком 2:0, однак у другому таймі "Базелю" вдалося відігратися. Матч закінчився внічию (2:2).