середа, 28 листопада 2012 16:10

Арбітр НБА станцював під час матчу

61-річний Кроуфорд є одним з найдосвідченіших арбітрів в НБА ФОТО: lenta.ru

Баскетбольний арбітр Джоуї Кроуфорд станцював під час матчу клубів "Індіана Пейсерс" і "Лос-Анджелес Лейкерс". Наприкінці четвертої чверті арбітр зафіксував порушення правил у гравця "Лейкерс" Кріса Дюхона, після чого "відзначив" своє рішення рухами, що нагадують танцювальні.

Кроуфорд зафіксував фол за хвилину і 15 секунд до кінця зустрічі за рахунку 74:74. "Індіана" реалізувала один з двох штрафних кидків. Потім гравець "Пейсерс" Джордж Хілл збільшив перевагу своєї команди до трьох очок, але захисник "Лейкерс" Кобі Брайант дальнім кидком зрівняв рахунок.

Тим не менше, матч закінчився перемогою "Індіани" (79:77) завдяки кидку Хілла, який він виконав одночасно з фінальною сиреною.

61-річний Кроуфорд є одним з найдосвідченіших арбітрів в НБА. Цей суддя відомий тим, що він часто присуджує гравцям і тренерам команд технічні фоли.

Зараз ви читаєте новину «Арбітр НБА станцював під час матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua