середа, 07 липня 2021 23:53

Англія перемогла Данію завдяки сумнівному пенальті

Збірна Данії змусила багатьох суперників рахуватися із собою. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьогодні буде зіграно передостанній матч Євро-2020. Англія й Данія розіграють другу путівку в фінал. Колись непримиренні суперники на полі битви тепер зійдуться в спортивній баталії.

Якщо хтось думає, що Англія – безумовний фаворит, то сильно помиляється. Ще з часів Аллана Сімонсена футбольна Данія не боїться футбольної Англії. І сьогоднішній матч вкотре підтвердить це.

Нас чекає велика битва. Англія, яка ніколи не тріумфувала на чемпіонатах Європи, як ніколи близька, щоби взяти трофей. А Данію гріють спогади 29-річної давнини, коли почавши так само невдало, у підсумку Брайан Лаудруп і його команда стали чемпіонами. За три години ми дізнаємося чим завершилася це футбольне протистояння.

Тим часом стали відомі склади команд:

Англія: Пікфорд, Уолкер, Шоу, Райс, Стоунз, Магуайр, Сака, Стерлінг, Філліпс, Маунт, Кейн.

Данія: Шмейхель, Вестергор, К'єр, Мехле, Крістенсен, Ділейні, Брейтуейт, Дамсгор, Стрюгер Ларсен, Хейб'ерг, Дольберг.

Обслуговуватиме зустріч бригада арбітрів з Нідерландів на чолі з Данні Маккелі. Допомагати йому будуть асистенти Хессел Стегстра і Ян де Вріс. Резервний рефері - румун Овідіу Хацеган.

На "Вемблі" – яблуку ніде впасти. Слухаємо гімни команд.

Матч стартував!

3 хв. Англія жорстко пресингує на перших хвилинах. Багато фолів у стартові хвилини.

6 хв. Момент. Кейн прострілював із правого флангу, але Стерлінг не встиг на передачу.

9 хв. Данія вперше перейшла на чужу половину поля, але не більше.

13 хв. Стерлінг бив із 13 метрів, але не сильно й просто в руки Шмейхелю.

16 хв. Данія відповідає ударом дуплетом, але якість залишає бажати кращого.

20 хв. Заспокоїлася гра. Стартовий натиск Англії дивідендів не приніс.

24 хв. А тепер Данія впевнено катає м'яч полем. Від тиску Англії лишилися тільки спогади.

28 хв. Маунт сфолив на Дольбергу в 30 метрах від воріт.

30 хв. ГОЛ!! Данія!! Дамсгор забив зі штрафного просто під поперечку. Стрибок Пікфорда був для статистики – 0:1.

33 хв. Данці розігралися й провели ще одну комбінацію, але останній пас був зайвим .

36 хв. Стерлінг зіпсував перспективний штрафний ударом у стінку, а конкретніше – в голову К'яєра.

39 хв. ГОЛ!! І відразу Стерлінг забиває. Прорив Сака і пас на Стерлінга. Тому лише ногу підставити залишалося.

41 хв. Уточнення. Насправді автогол у нас. К'яєр забив у свої ворота.

Все, перерва у нас. Я обіцяв, що буде бій? Ну ось, маєте.

46 хв. Поновилася гра в другому таймі.

48 хв. Англія, трохи розкачавшись, знову взялася атакувати ворота Данії.

50 хв. Жовта у Магуайра. Небезпечно махнув рукою у верховій боротьбі.

52 хв. Пікфорд!! Витягнув удар Дольберга з нижнього кута.

55 хв. Після штрафного Магуайр бив головою, але Шмейхель в останню мить витягнув м'яч із нижнього кута.

59 хв. Дольберг миттю орієнтується перед воротами, але б'є в руки Пікфорду.

62 хв. Маунт і Сака по черзі проривалися правим флангом, але точну передачу на партнерів жоден не виконав.

67 хв. Заміни в Данії. Замість автора гола Дамсгора виходить Поульсен, замість Стригера Васс, і Норгард міняє Дольберга.

69 хв. І Гріліш змінює Сака в Англії.

72 хв. Маунт ледь не перекинув Шмайхеля, але Каспер відбив м'яч на кутовий.

79 хв. Андерсон міняє Крістенсена. Травмувався захисник.

83 хв. Стоунз бив головою після подачі від Шоу, але не влучив у площину.

85 хв. Пікфорд не поспішає вибивати від воріт. Англія хоче дотягти до серії пенальті. Із її історією програшів?

88 хв. Єнсен замінив Ділейні.

90+2 Доданий час пішов.

90+6 Ще один удар Магуайра в Шмейхеля.

Будуть екстратайми в нас.

94 хв. Кейн із гострого кута гарно пробив, але Шмейхель парирував. На добивання ніхто не встиг.

96 хв. Фоден міняє Маунта, а Хендерсон – Райса.

99 хв. Англія затято штурмує й Шмейхель у воротах працює як білка – стрибає праворуч і ліворуч.

102 хв. Гол. Пенальті висмоктане із пальця призначають арбітри. Стерлінг відверто малював. Кейн переграв Шмейхеля лише з другої спроби – 2:1.

106 хв. Другий екстратайм розпочався.

109 хв. В Данії, схоже, немає сил іти вперед.

113 хв. Ні, неправда. Атакують данці, але зовсім без гостроти.

115 хв. Брейтуейт бив здалеку й заробив кутовий після стрибка Пікфорда.

118 хв. Англія контролює м'яч і не дає Данії навіть шансу на контратаку.

120 хв. Стерлінг на останній секунді виходив сам на сам, але знову не переграв Шмейхеля.

Все, Англія в фіналі.

Збірна Англії вийшла в фінал. 11 липня в Лондоні вона зустрінеться з командою Італії. Обидві збірні ще не програвали на цій першості.

Зараз ви читаєте новину «Англія перемогла Данію завдяки сумнівному пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua