пʼятниця, 19 квітня 2019 08:30

Англійський фінал стає все ближче. Результати матчей -відповідей 1/4 Ліги Європи

Унаї Емері прагне повторити успіх в Лізі Європи тепер уже із " Арсеналом". Фото:REUTERS

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи "Челсі" на своєму стадіоні обіграв "Славію" 4: 3.

Сині швидко відкрили рахунок в матчі: спочатку відзначився Педро, а потім гол в свої ворота забив Симон Делі. Ще через кілька хвилин Олів'є Жиру забив третій гол господарів у цій грі.

До перерви "Славія" зуміла відіграти один м'яч зусиллями Томаша Соучека, але вже через хвилину Педро оформив дубль.

У другому таймі гості не здалися і знайшли в собі сили забити двічі: голи на рахунку Петра Шевчика.

У Неаполі пройшов другий матч 1/4 фіналу Ліги Європи між "Наполі" та "Арсеналом". Як і в першій грі, сильнішими виявилися "Каноніри".

Єдиний гол зустрічі в першому таймі забив Олександр Ляказетт, здорово пробив зі штрафного метрів з 30-ти.

Неаполітанці нічим не зуміли відповісти в другій половині гри, так і не забивши у ворота команди Емері жодного разу за два чвертьфінальні матчі.

"Айнтрахт" переміг "Бенфіку" 2: 0 і вийшов до півфіналу турніру.

"Айнтрахт" пройшов далі завдяки правилу виїзного гола: німецькому клубу допомогли два м'ячі, забиті в португальській зустрічі двох команд 2: 4.

На 37-й хвилині Філіп Костич відкрив рахунок, а через півгодини ігрового часу комфортного для Франкфурта результату домігся півзахисник Себастьян Роде.

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи "Валенсія" без проблем обіграла "Вільярреал".

Господарям вдалося відзначитися по голу в кожному з таймів: в першій половині зустрічі забив Антоніо Латорре, а після перерви гол на свій рахунок записав Даніель Пареха.

Таким чином, Кажани за сумою двох матчів обіграли свого суперника з рахунком 5: 1.

В півфіналах Ліги Європи між собою зіграють: " Арсенал" - "Валенсія" та " Челсі" - Айнтрахт".

Зараз ви читаєте новину «Англійський фінал стає все ближче. Результати матчей -відповідей 1/4 Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua