понеділок, 28 травня 2012 09:46

Андрій Говоров став бронзовим призером ЧЄ з плавання

Андрій Говоров проплив 50 м за 22,18 секунди. Фото: sportonline.ua

27 травня, в Дебрецені (Угорщина) завершився чемпіонат Європи з плавання.

У вечірній програмі останнього дня змагань було розіграно вісім комплектів нагород. Українці були учасниками двох фінальних запливів. Андрій Говоров виграв бронзу на дистанції 50 м вільним стилем з результатом 22,18 секунди.

Максим Шемберев зайняв восьме місце, пропливши дистанцію 400 м комплексним плаванням за 4 хвилини 19,24 секунди.

8. Максим Шемберев (Україна) - 4.19,24

Зараз ви читаєте новину «Андрій Говоров став бронзовим призером ЧЄ з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua