субота, 13 квітня 2013 18:28

Американці виграли командний чемпіонат світу з фігурного катання

Сьогодні, 13 квітня, в Токіо (Японія) завершився командний чемпіонат світу з фігурного катання. У змаганнях брали участь шість найсильніших команд планети - з Канади, Китаю, Франції, Японії, Росії та США.

В останній день з довільною програмою виступили спортивні пари і жінки.

Чинні чемпіони світу росіяни Тетяна Волосожар і Максим Траньков виграли турнір серед спортивних пар, набравши в сумі за дві програми 210,47 бала, випередивши канадців Меган Дюгамель та Еріка Редфорда на 19,32 бала і бронзових призерів французів Ванессу Джеймс і Моргана Кіпресса - на 36,16.

У змаганнях одиночок трімфувала японка Акіко Сузукі (199,58), друге і третє місця зайняли американські фігуристки - Ешлі Вагнер (188,60) і Грейсі Голд (188,03).

Переможцем командного чемпіонату світу стала збірна США, фігуристи якої в підсумку набрали 57 балів. Друге місце у канадців (51), третє - в японців (49).

Фігурне катання. Командний Кубок світу. Токіо (Японія), 13 квітня

Спортивні пари. Підсумкова класифікація.