неділя, 17 березня 2013 14:19

ЧС з фігурного катання. Кореянка Юна Кім виграла довільну програму, Наталія Попова - 15-та

Юна Кім знову "золота". Фото: sportonline.ua

У ніч на 17 березня Лондоні (Канада) виступом жінок з довільною програмою завершилися змагання на чемпіонаті світу з фігурного катання.

Дворазовою чемпіонкою світу стала фігуристка з Південної Кореї, чемпіонка ОІ-2010 у Ванкувері - 22-річна Юна Кім, набравши в сумі за дві програми 218,31 бали. Срібний призер - італійка Кароліна Костнер програла переможниці 20,42 бала. Бронза в активі японки Мао Асада (196,47).

19-річна українська фігуристка Наталія Попова, набравши 155,52 бали - рекордну для себе суму балів за дві програми, посіла підсумкове 15-те місце. Після короткої програми українка посідала 17 -те місце, в довільній була 12-ю. Попова вдруге представляла Україну на світовій першості. У минулому році вона зайняла 17-те місце.

Всього на чемпіонаті світу були розіграні чотири комплекти нагород. Представники семи країн стали володарями медалей. Перше місце в загальнокомандному заліку посіли канадці, в їх активі по одній медалі кожної гідності, друге місце у росіян (1-0-1), третє місце поділили південнокорейці й американці - по одній золотій медалі, п'яте - німці, італійці і казахстанці - по одному сріблу.