пʼятниця, 27 червня 2014 01:17

Спецтема: Кубок світу-2014: на землі Пеле та Роналдо

Алжир залишив Росію без Кубка світу

Збірна Росії з футболу зіграла внічию з командою Алжиру в матчі заключного туру групового раунду Кубка світу в Бразилії. Зустріч завершилася з рахунком 1:1. За підсумками групового етапу росіяни втратили шанси на продовження боротьби і залишили турнір.

Рахунок був відкритий на шостій хвилині завдяки точному удару головою Олександра Кокоріна. М'яч у відповідь був забитий на 60-й хвилині алжирським форвардом Ісламом Слімані.

Збірній Алжиру для виходу в 1/8 фіналу було достатньо зіграти внічию, а росіян влаштовувала тільки перемога. У плей-офф північноафриканська команда зіграє з Німеччиною.

У паралельному матчі збірна Бельгії з мінімальною перевагою обіграла Південну Корею (1:0). Єдиний м'яч забив захисник Ян Вертонген (77-а хвилина). В 1/8 фіналу мундіалю бельгійці зіграють проти збірної США, повідомляє "Лента".

Кубок світу-2014

3-й тур

Група H

Алжир - Росія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 6 Кокорін, 1:1 - 60 Слімані.

Алжир - Мболі, Манді, Алліш, Белькалем, Месба, Бенталеб, Меджані, Фегулі, Браімі (Йєбда, 71), Джаба (Гілас, 77), Слімані (Судані, 90).

Росія - Акінфєєв, Козлов, В. Березуцький, Ігнашевич, Д. Комбаров, Глушаков (Денисов, 46), Файзулін, Шатов (Дзагоєв, 67), Самедов, Кокорін, Кержаков (Канунніков, 81).

Попередження: Месба (39), Д. Комбаров (57), Козлов (59), Гілас (87), Кадамуро-Бентаіба (90).

Південна Корея - Бельгія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 77 Вертонген.

Південна Корея - Чон Сон Рен, Лі Юн, Хон Чжон Хо, Кім Ен Гвон, Юн Сук Ен, Ан Гук Ен (Лі Гін Хо, 46), Кі Сон Ен, Лі Чун Юн, Гу Чжа Чхоль, Сон Хін Мін (Чжи Дон Вон, 73), Кім Шин Ук (Кім Бо Ген, 66).

Бельгія - Куртуа, Ванден Борре, ван Бюйтен, Ломбертс, Вертонген, Дембеле, Дефур, Мертенс (Орігі, 60), Феллайні, Янузай (Шадлі, 60), Міральяс (Е. Азар, 88).

Попередження: Хон Чжон Хо (35), Дембеле (50).

Вилучення: Дефур (44).

Зараз ви читаєте новину «Алжир залишив Росію без Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua