Екс-гравець київського "Динамо" і збірної України Олександр Алієв поділився враженнями про перебування в вінниківському "Русі".
"Мені приємно, що мене пам'ятають. Вчити я нікого тут не буду. Для цього є тренер. "Пхати", ображати - це не в моїх силах. Тренером ще не збираюся ставати, мені тільки 30 років", - сказав Олександр.
"У Києві я підтримував форму 5 місяців, а зараз тут поживу трохи. Підучу українську мову, щоб не говорили, що я не патріот України, або що я якийсь диявол. Я сюди приїхав не заробляти, ніякої зарплати в Русі у мене немає. Це наші дружні стосунки", - говорить гравець.
Раніше повідомлялося, що Алієв збирається грати в "Русі" до літа.




















Коментарі