Албанія - Україна 1:4. Українці у Франції розгромили Албанію

Молодий голкіпер Лунін зіграє проти албанців. Фото: ФФУ

У черговому контрольному поєдинку збірна України зіграє з Албанією. Гра відбудеться на стадіоні "Каміль Фурньє" у французькому місті Евіан.

Gazeta.ua пропонує онлайн трансляцію матчу.

Обслуговуватиме зустріч бригада арбітрів на чолі з 29-річним французом Франсуа Летексьє. Йому допомагатимуть співвітчизник Сіріль Муньєр та швейцарець Рафаель Цедер.

Стартові склади:

Україна: Лунін, Соболь, Бурда, Кривцов, Бутко, Малиновський, Зінченко, Марлос, Коноплянка, Ярмоленко, Бесєдін

Запасні: Бойко, Матвієнко, Шабанов, Лук'янчук, Караваєв, Коваленко, Шапаренко, Сидорчук, Селезньов

Албанія: Беріша, Хюсай, Маврай, Джімшіті, Весели, Ліла, Роші, Рамадані, Ндоє, Леняні, Манай

Перший тайм

4' Камера вихопила капітана Ярмоленко, який пішов у штрафний при виконанні кутового. Коноплянка розіграв цей стандарт, албанці недалеко вибили м'яч - першим на підхваті виявився Бурда, який трохи не влучив у ворота.

8' Гольовий момент у збірної України: Хюсай вибив м'яч з порожніх воріт після удару Ярмоленка - до цього підступно пробивав по воротам Марлос.

11' Албанці створили небезпеку біля воріт Луніна: після подачі кутового Манай виграв боротьбу на "другому поверсі" і пробив трохи вище поперечини.

13' Півзахисник збірної Албанії Ліла майстерно пробив з дальньої дистанції: м'яч за замислуватою траекторію полетів у кут воріт - український голкіпер врятував свою команду, а центральний захисник Кривцов першим опинився на підборі.

16' Коноплянка проявив індивідуальну майстерність, наблизився до воріт і намагався пробити мимо воротаря, але заробив лише кутовий.

19' Марлос гострим пасом знайшов у штрафному Ярмоленка, який другим дотиком пробив у ближній кут - поруч зі стійкою.

26' Суперники відновили гру після кількахвилинної паузи через спеку. І зразу наставник албанців Крістіан Пануччі зробив заміну: замість Рамадані, який отримав травму, вийшов Джака.

29' Албанці змогли увійти в штрафний українців і завершили атаку ударом - вище воріт.

31' ГОООЛЛЛ! 0:1 - Коноплянка вивів збірну України вперед після комбінації за участю Марлоса та Ярмоленка.

34' Албанці заробили небезпечний штрафний по центру метрах у 18 від воріт - Манай пробив, але влучив у стінку.

36' ГОООЛЛЛ! 0:2 - Ярмоленко отримав пас від Коноплянки, обіграв в штрафному опонента, влучно пробив повз голкіпера і подвоїв перевагу збірної України.

38' Албанці залишили з носом на правому фланзі Соболя і Коноплянка, Роші у штрафному елегантно обіграв Зінченка і зльоту пробив по воротах - Лунін опинився на місці.

39' Після пасу Марлоса мав шанс відзначитися Бесєдін - голкіпер Албанії зреагував на удар.

45' ГОООЛЛ! 0:3 - Ярмоленко після пасу Малиновського оформив дубль і зробив рахунок розгромним. Чудову передачу на Малиновського з глибини зробив Марлос.

Перерва

Другий тайм

Заміна у збірної України: поле залишив Бесєдін, замість якого вийшов Селезньов.

47' Албанці створили гострий момент: Ндой прокрався у штрафний українців і пробив з близької відстані - поруч зі стійкою.

52' Шикарний момент створила збірна України: Ярмоленко у штрафного у дотик скинув мяч на Селезньова, якому ніхто не заважав, Євген потужно пробив метрів з 15, але не зумів збільшити перевагу команди.

53' Мемолла, який вийшов на заміну, потужно пробив метрів з 25-ти - поруч зі стійкою.

57' Заміна у збірної України: Шапаренко вийшов замість Марлоса.

58' Шапаренко програв боротьбу за м'яч Ліла, який увійшов у штрафний і завдав підступного удару, проте невдало.

63' Коноплянка зіграв у "стіночку" з Малиновським, і з меж штрафного потужно пробив по воротам - захисник албанців інтимним місцем зумів зупинити м'яч. Після цього лікарі швидко надали допомогу албанцю і він продовжив гру.

67' Ярмоленко наважився на авантюрний удар метрів з 40 - м'яч пройшов далеко від воріт.

68' Селезньов відправив м'яч у сітку після пасу Коноплянки, однак асистент арбітра зафіксував у нападника положення поза грою.

70' Малиновський з кутового намагався виконати "сухий лист" - мяч пройшов повз ворота.

71' Шевченко зробив заміни: замість Зінченка вийшов Сидорчук, замість Малиновського - Коваленко.

73' Коваленко мав чудову нагоду, опинившись в штрафному по центру воріт, однак довго думав і втратив шанс.

80' Українці створили перспективну атаку, виходячи вп'ятьох на ворота суперника, однак албанці вирішили нічого не видумувати і відверто сфолили проти Сидорчука.

82' Заміна в українців: замість Бутка вийшов Караваєв.

83' Коноплянка обвідним ударом пробив у верхній кут - голкіпер врятував свою команду.

85' Ярмоленко заробив небезпечний штрафний у метрі від штрафного - навіс Коноплянки вийшов невдалим.

87' Збірна України створила блискучий момент: Коноплянка розрізним пасом знайшов у штрафному Ярмоленка, який був віч-на-віч з голкіпером, однак шукав партнера і втратив можливість..

88' ГОЛ! 1:3 - Ндой отримав пас на куту штрафного і пробив у ближній кут - мяч пройшов повз Караваєва і Луніна.

90' ГГООООЛЛЛ! 1:4 - Коноплянка зробив дубль після пасу Ярмоленка. В цьому епізоді чудово зіграв Шапаренко.

Зараз ви читаєте новину «Албанія - Україна 1:4. Українці у Франції розгромили Албанію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua