четвер, 30 серпня 2018 21:53

Як "Зоря" на останніх хвилинах поступилася "Лейпцигу" - відео

Форсберг забив вирішальний гол. Фото: bundesliga.com

У другому матчі 4-го раунду кваліфікації Ліги Європи "Зоря" в напруженому матчі поступилася "Лейпцигу" (2:3).

У дебюті Кунья з дальньої відстані вивів "Лейпциг" уперед. Відновив рівновагу в рахунку Рафаель, який відгукнувся на подачу Караваєва з правого флангу.

Наприкінці першого тайму луганців врятувала поперечина після удару Вернера з-за меж штрафного.

На початку другого тайму "Зоря" вийшла вперед: Караваєв зробив простріл в штрафний з правого флангу і Гордієнко переправив м'яч у сітку.

Німці зрівняли рахунок після того, як арбітр не зафіксував фол проти Караваєва, гравці "Лейпцига" швидко розвинули атаку і Огюстен зрівняв рахунок після пасу Вернера.

На останній хвилині основного часу рефері призначив пенальті у ворота "Зорі" за те, що м'яч потрапив у руку Вернидубу.

Пенальті реалізуваві Форсберг.

"Лейпциг" - "Зоря" 3:2

Голи: Кунья, 7, Огюстен, 69, Форсберг, 90, пен. - Рафаель, 35, Гордієнко, 48

"Лейпциг": Мвого, Орбан, Конате (Форсберг, 59), Клостерманн, Лаймер (Брума, 79), Ільзанкер, Забітцер, Вернер, Поульсен (Огюстен, 59), Кунья, Кампль

"Зоря": Філіпе, Вернидуб, Сваток, Тимчик, Гордієнко (Кочергін, 68), Сілас, Михайличенко, Караваєв, Харатін, Кабан (Чеберко, 69), Рафаель (Прийма, 80)

Попередження: Сваток, 13, Харатін, 38, Філіпе, 83

"Зоря" припинила участь на міжнародній арені і сконцентрується на внутрішній першості.

Зараз ви читаєте новину «Як "Зоря" на останніх хвилинах поступилася "Лейпцигу" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua