четвер, 27 липня 2017 20:11

Як "український" клуб декласував "Реал"

Зінченко зіграв проти "Реала" 21 хвилину. Фото: mancity.com

Англійський "Манчестер Сіті" декласував мадридський "Реал" на Міжнародному кубку чемпіонів-2017. "Королівський клуб" сенсаційно зазнав розгромної поразки з рахунком 1:4.

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба з обопільною кількістю небезпечних моментів біля воріт обох команд. Однак в перерві Зінедін Зідан зняв основних виконавців, випустивши переважно резервістів.

Це дало про себе знати ще до середини другого тайму. Протягом 15 хвилин "МанСіті" тричі розписався у воротах Касільї, а в кінці зустрічі Діаз і взагалі зробив рахунок зовсім непристойним. Єдиний гол престижу вже в доданий час у складі мадридців забив Оскар.

Манчестер Сіті - Реал Мадрид 4:1

Голи: Отаменді, 52, Стерлінг, 59, Стоунз, 67, Браим Діас, 81 - Оскар Родрігес, 90

Манчестер Сіті: Едерсон (Гримшоу, 80), Уокер (Дьюейні, 70), Компані (Мангаля, 46), Стоунз, Данило (Сані, 80), де Брюйне (Зінченко, 69), Туре (Робертс, 80), Фоден ( Насрі, 46), Отаменді (Адарабіойо, 80), Габріел Жезус (Браим Діас, 69), Агуеро (Стерлінг, 46).

Реал Мадрид: Навас (Касілья, 46), Варан (Вальєхо, 62), Начо (Асенсио, 62), Марсело (Хакимі, 62), Карвахаль (Техеро, 62), Каземіро (Тео, 62), Модріч (Оскар Родрігес, 62), Іско (Себальос, 62), Ковачич (Васкес, 62), Бейл (Маркос Льоренте, 61), Бензема (Майораля, 62).

У складі англійського клубу 21 хвилину зіграв футболіст збірної України Олександр Зінченко, який у другому таймі вийшов на заміну.

З аналогічним рахунком "Реал" нокаутував "Ювентус" у фіналі Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «Як "український" клуб декласував "Реал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua