четвер, 21 лютого 2019 22:13

Як "Шахтар" принизливо поступився "Айнтрахту" - відео

Гола Мораєса, ліворуч, не вистачило донеччанам для успішного результату. Фото: ФК "Шахтар"

У повторному матчі 1/16 фіналу Ліги Європи "Айнтрахт" у рідних стінах розтрощив "Шахтар" (4:1).

Перший м'яч німці забили після того, як Да Кошта прорвався флангом, прострілив низом у центр штрафного, де самотній Йович потужно і точно поцілив у ворота. У центрі оборони "гірників" провалилися Матвієнко і Хочолава.

За кілька хвилин Аллер з 11-метрової позначки спокійно відправив м'яч у сітку, збільшивши перевагу німців. Пенальті арбітр призначив за гру рукою Матвієнка.

Після перерви Марлос пасом із центральної зони знайшов на лівому фланзі Ісмаїлі, який прострілив у штрафний - Мораєс у дотик пробив по воротах, голкіпер Трапп не зміг зафіксувати м'яч, який закотився за лінію воріт.

Господарі знову відзначилися після того, як Марлос пішов в обіграш у чужому штрафному, Н'Діка перехопив м'яч і одразу відпасував уперед, де Йович вивів Аллера віч-на-віч з голкіпером - форвард "Айнтрахта" простим прийомом перехитрив голкіпера "гірників" і збільшив перевагу своєї команди.

За дві хвилини до завершення основного часу "гірники" невдало виконали аут, Ребич підхопив м'яч, змістився в центр і зробив рахунок розгромним.

"Шахтар" завершив виступи в єврокубках.

"Айнтрахт" - "Шахтар" 4:1

Голи: Йович, 23, Аллер, 27, пен, 80, Ребич, 88 - Мораес, 63

"Айнтрахт": Трапп, Ндіка, Хінтереггер, Абраам, да Кошта, Хасебе, Роде (Віллемс, 74), Костич, Гачіновіч (де Гузман, 90), Йович (Ребич, 71), Аллер

"Шахтар": П'ятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Бутко (Болбат, 66), Хочолава, Тайсон, Алан Патрік, Коваленко (Кайоде, 80), Марлос, Соломон (Майкон, 46), Мораєс

Попередження: Абраам, 39, Роде, 59, Аллер, 68 - Матвієнко, 26, Мораєс, 32

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 22 лютого, початок - о 14:00 за Києвом.

Зараз ви читаєте новину «Як "Шахтар" принизливо поступився "Айнтрахту" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua