четвер, 21 лютого 2019 19:07

"Айнтрахт" - "Шахтар" 4:1. "Гірники" розгромно поступилися у Німеччині

Тайсон, ліворуч, вирвав нічию для "гірників" у першому матчі з "Айнтрахтом". Фото: ФК "Шахтар"

У четвер, 21 лютого, у Франкфурті відбудеться повторний матч 1/16 фіналу Ліги Європи між "Айнтрахтом" і "Шахтарем". Початок - о 19.55.

Gazeta.ua проведе онлайне трансляцію зустрічі.

На поєдинку працюватиме бригада арбітрів з Іспанії на чолі з Матео Антоніо Лаосом. Його асистенти: Пау Сербіан і Роберто дель Паломар. Додаткові арбітри: Рікардо де Бургос Бенгоечеа і Сантьяго Латре. 4-й арбітр: Теодоро Маган.

Суддівський спостерігач: Муаррем Аксой (Туреччина). Делегат УЄФА: Чарльз Джон Грунді з Північної Ірландії.

Перший поєдинок між суперниками завершився результативною нічиєю - 2:2.

"Гірникам" не допоможе опорний півзахисник Тарас Степаненко, який у першому матчі в Харкові заробив дві жовті картки і був вилучений з поля.

Стартові склади:

"Шахтар" П'ятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Хочолава, Бутко, Алан Патрік, Коваленко, Соломон, Тайсон, Марлос, Мораєс

Запасні: Трубін, Бондар, Болбат, Малишев, Майкон, Фернандо, Кайоде

"Айнтрахт": Трапп, Н'Діка, Аллі, Костич, Гачинович, Хінтереггер, Роде, Абрахам, Хасебе, да Коста, Йович

Запасні: Реннов, Фаллет, Ребич, де Гузман, Віллемс, Русс, Пасьєнсія

Перший тайм

5' Два удари гравців "Айнтрахта" заблокували гості, а потім Лаос зафіксував гру рукою у господарів.

14' Перший кутовий у матчі. Патрік подав на ближню штангу, де був Йович, який виніс м'яч в аут.

15' Мораєс вирішив пробити метрів з 30 - Хінтереггер легко заблокував удар.

16' Аллер пробив головою після навісу Костича - мимо воріт.

18' Марлос майстерно обіграв один в один Гачіновіча, обігрався з Мораесом, але не зміг тому отримати точну передачу.

23' Гол - 1:0: Да Кошта прорвався флангом, прострілив низом у центр штрафного, де був самотній Йович, який потужно і точно поцілив у ворота. У центрі оборони "гірників" провалилися Матвієнко і Хочолава.

24' Мораєс пробив метрів з 20 у дальній верхній кут - Трапп насилу потягнув.

27' Гол - 2:0: Аллер з 11-метрової позначки спокійно відправив м'яч у сітку, збільшивши перевагу німців. Пенальті арбітр призначив за гру рукою Матвієнка.

30' Йович небезпечно прострілював з лівого флангу - Аллер трохи не дістався до м'яча.

40' Донеччани заробили перспективний штрафной у метрах 20 від воріт: Марлос відкотив під удар Ісмаїлі, удар якого прийняв на себе Гачинович - у грі наступила пауза, оскільки гравцеві "Айнтрахта" знадобилася медична допомога.

45+1' Бутко наважився на удар з-за меж штрафного - голкіпер заволодів м'ячем.

Перерва

Другий тайм

48' "Айнтрахт" заробив небезпечний штрафний метрах у 17 від воріт - Гачинович пробив у "стінку".

53' Костич вирішив зробити навіс в штрафний, але ледь не закинув м'яч за спину П'ятову.

59' Йович отримав пас з глибини, обіграв Матвієнка і метрів з 15 пробив у ближній кут - повз ворота.

63' Гол - 2:1: Марлос пасом із центральної зони знайшов на лівому фланзі Ісмаїлі, який прострілив у штрафний - Мораєс у дотик пробив по воротах, голкіпер Трапп не зміг зафіксувати м'яч, який закотився за лінію воріт.

66' Замість Бутка на поле вийшов Болбат.

67' Костич з лівого флангу зробив передачу у центр, звідки Гачинович пробив по воротах - голкіпер "Шахтаря" впорався з ударом.

70' Момент у "Шахтаря": Марлос пробив із центральної зони, метрів з 18 - німців врятувала поперечина воріт.

79' Момент у "Шахтаря": після передачі з правого флангу Тайсон пробив головю з меж штрафного - мяч потрапив у поперечину.

80' Кайоде вийшов на поле замість Коваленка.

80' Гол - 3:1: Марлос пішов в обіграш у чужому штрафному, Н'Діка перехопив м'яч і одразу відпасував уперед, де Йович вивів Аллера віч-на-віч з голкіпером - форвард "Айнтрахта" простим прийомом перехитрив голкіпера "гірників" і збільшив перевагу своєї команди.

87' Марлос намагався поцілити у дальній кут - не вистачило влучності.

88' Гол - 4:1: "гірники" невдало виконали аут, Ребич підхопив м'яч, змістився в центр і зробив рахунок розгромним.

90+2' Момент у "Айнтрахта": Да Кошта мав усі шанси зробити рахунок непристойним, але не зумів переграти воротаря донеччан з меж штрафного.

Кінець матчу

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 22 лютого, початок - о 14:00 за Києвом.

Зараз ви читаєте новину «"Айнтрахт" - "Шахтар" 4:1. "Гірники" розгромно поступилися у Німеччині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua