Середа, 02 липня 2008 17:23

Як Рабінович не соромився відповідати "матом" на образи Сафіулліна

Як Рабінович не соромився відповідати "матом" на образи Сафіулліна

Останнім часом спортивні газети і сайти розповідають про конфлікт президента футбольного клубу "Арсенал" (Київ) Вадима Рабіновича з Професійною футбольною лігою, що розгорівся довкола неповернення ПФЛ грошей Українській Прем"єр-лізі.

Вчора президент ПФЛ Равіль Сафіуллін розповів про те, що він дзвонив Вадиму Рабіновичу і пояснив йому всі обставини. Вадим Зиновієвич, зі свого боку, заявив, що йому справді дзвонили, але не Сафіуллін, а людина зі схожим голосом, і не з поясненнями, а з потоком нецензурних фраз.

Насправді все було не так особистісно - при розмові були присутні четверо українських журналістів, щоправда, в односторонньому порядку. Дзвінок пролунав у той момент, коли група журналістів, що перебували у Відні на фіналі Євро-2008, брала інтерв"ю у головного "каноніра" України. Що саме говорив Рабіновичу опонент, почути, природно, не удалося. Зате добре були чути репліки, що злітали з вуст Вадима Зиновієвича, а тому, сміємо відмітити, президент "Арсеналу" описав ситуацію, м"яко кажучи, не зовсім так, як це було насправді (суть розмови, власне те, що вдалося почути від Рабіновича, написане по пам"яті).

Відповідаючи на дзвінок, Вадим Рабінович сказав приблизно наступне: "Так, здрастуйте Равіль Сафовіч". Потім хвилин п"ять тривав монолог людини, що телефонувала, після чого Рабінович сказав: "Равіль Сафовіч, ну підбирайте вислови, що ви, насправді, так недобре говорите". Потім знову пауза, після якої Рабінович сказав: "Чуєш, ти ... (подальший набір слів цитуванню не підлягає), або ти навчишся розмовляти, або я пошлю тебе... (знову ж таки, не цитуємо)".

Після цього президент "Арсеналу" відійшов убік, і тому вдалося почути лише уривки розмови. "Суму ми уточнимо потім, а зараз ви по суті своїй поверніть гроші", - сказав Рабінович і після невеликої паузи продовжив: "Ще раз тобі повторюю, ти або навчишся розмовляти, або я пошлю тебе...". Потім, очевидно, послідувала відповідь опонента, на яку Рабінович сказав: "Шановний, я знову вам пояснюю: мене не цікавлять питання, про які ви мені говорите. Я повернуся до Києва - ми можемо поговорити детальніше. А поки ви поверніть гроші і навчіться розмовляти". А далі знов чути було лише потік нецензурних фраз.

Вадим Рабінович розповів про те, що він чув набір нецензурних висловів і реплік людини з голосом, схожим на голос Сафіулліна. Насправді ж, й він сам закінчував розмову набором фраз, які, м"яко кажучи, дуже далекі від ідеальних (при цьому Рабінович не соромився озвучувати хто і якої сексуальної орієнтації).

Ще раз хочеться наголосити, що всю суть розмови складно передати, оскільки більшу частину почути не вдалося - президент "Арсеналу" відійшов від журналістів, а слова його опонента взагалі невідомі. Проте, повернувся президент "Арсеналу" у доброму гуморі, й на питання "З ким ви розмовляли?", відповів: "Так, з другом". Після цього Вадим Рабінович продовжив інтерв"ю.

Матеріал сайту champion.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Як Рабінович не соромився відповідати "матом" на образи Сафіулліна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1659
Голосування Які перспективи "Динамо" на Лігу чемпіонів?
  • 1) навіть "Славію" не пройдуть
  • 2) "Славію" пройдуть, але "Аякс" чи "Стандарт" - ні
  • 3) все буде добре, проб'ються до групового турніру
Переглянути
Погода