субота, 23 червня 2018 23:15

Як Німеччина вирвала вольову перемогу над Швецією - відео

Кроос на останній хвилині приніс перемогу німцям. Фото: Reuters

Матч другого туру Кубка світу-2018 в групі F між збірними Німеччини та Швеції мав драматичну розв'язку.

Шведи виглядали гідно і першими відзначилися: на своїй половині помилився Кросс, який втратив м'яч на рівному місці, і Тойвонен вивів свою команду вперед.

Одразу після перерви німці відновили рівновагу: Вернер прорвався у штрафний лівим флангом і відпасував у центр, де Ройс переправив м'яч у сітку.

Про останню 10-хвилинку можна знімати гостросюжетне кіно: спочатку отримав другу жовту картку за грубу гру і заробив вилучення Боатенг.

Потім німці створили два просто-таки фантастичних моменти: Гомес пробив головою з меж штрафного і лише неймовірний сейв голкіпера врятував Швецію від голу, а після потужного удару Брандта з-за меж штрафного м'яч влучив прямісінько у стійку.

Арбітр додав до основного часу чотири хвилини, і коли вже спливав час, німці заробили стандарт поблизу штрафного шведів - Кроос обігрався з партнером і невідпорно пробив у дальній кут, вирвавши вольову перемогу для Німеччини.

Німеччина - Швеція 2:1

Голи: Ройс, 48, Кроос, 90+5 - Тойвонен, 32

Німеччина: Нойер, Боатенг, Рюдігер, Кіммі, Хектор (Брандт, 87), Руді (Гюндоган, 31), Кроос, Дракслер (Гомес, 46), Ройс, Мюллер, Вернер

Швеція: Ольсен, Лінделеф, Аугустінссон, Люстіг, Гранквіст, Классон (Дурмаз, 74), Ларссон, Екдаль, Форсберг, Тойвонен (Гвідетті, 78), Берг (Телін, 90)

Попередження: Боатенг, 71 - Екдаль, 52, Ларссон, 90

Вилучення: Боатенг, 82 (друге попередження)

У сьогоднішньому матчі групи F Мексика здолала Південну Корею - 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Як Німеччина вирвала вольову перемогу над Швецією - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua