вівторок, 28 серпня 2018 20:11

Як "Динамо" зіграло з "Аяксом" в Амстердамі - відео

У стартовому матчі 4-го раунду кваліфікації ліги чемпіонів "Динамо" в гостях поступилося "Аяксу" - 1:3.

Кореспондента Gazeta.ua, який побував в Амстердамі, вразило, наскільки брудно було на підступах до стадіону. Перед грою на площі перед ареною повсюду валялися порожні пляшки, після поєдинку майже всі вони були розплющені.

Автор: Сергій Талімончик

Кілька тисяч фанатів "Аякса" зустріли автобус з українською делегацією гучним гулом. Над стадіоном весь час кружляв літак.

Перед виходом команд на поле на стадіоні згасло світло. Фани почали розмахувати білими прапорцями з емблемою "Аякса" - вони заздалегіть були розкладені на кожному місці.

Уже в дебюті динамівці пропустили: Ван ден Беєк забив м'яч після комбінації з флангу - Бойко не врятував свою команду, м'яч пролетів під його рукою.

"Динамо" зрівняло рахунок після подачі кутового у виконанні Циганкова: Кедзьора добив м'яч у ворота з близької відстані після невдалого сейва голкіпера Онана.

До перерви підопічні Олександа Хацкевича пропустили ще двічі: спочатку після удару Зієха м'яч зачепив голову Кадара, дезорієнтував Бойка та залетів у дальній кут, потім провалився захист "Динамо" - Тадич був абсолютно вільний та без перешкод замкнув передачу Тальяфіко.

Після перерви "Динамо" врятувала стійка і поперечина, ще одного разу Бойко зміг зреагувати на потужний удар Хунтелара з меж штрафного.

За матчем наживо спостерігав головний тренер збірної України Андрій Шевченко, але не додивився до кінця - три хвилини до завершення основного часу Шевченко залишив трибуни в компанії з екс-гравцем нашої національної команди Євгеном Левченком.

Після фінального свистка ультрас так шаленіли, що складалося враження: ще трохи і стадіон завалиться.

"Аякс" - "Динамо" 3:1

Голи: Ван де Беєк, 2, Зієх, 35, Тадич, 43 - Кендзьора, 16

У Києві "Динамо" доведеться забивати мінімум двічі.

Повторний матч відбдеться на НСК "Олімпійський" 28 серпня о 22:00. Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію поєдинку.

Зараз ви читаєте новину «Як "Динамо" зіграло з "Аяксом" в Амстердамі - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua