четвер, 18 лютого 2021 06:11

Як "Боруссія" з дублем Холанда переграла "Севілью"

Ерлінг Холанд вважається одним із найбільших талантів у світі. Фото Рейтер

В матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів дортмундська "Боруссія" в драматичній грі переграла в Іспанії "Севілью" – 3:2. Дублем відзначився молодий талант "Боруссії" Ерлінг Холанд.

Господарі відкрили рахунок у матчі першим же ударом по воротах - Сусо класно обіграв суперника і направив м'яч у сітку, пробивши майже з лінії штрафного майданчика. Голкіпера при цьому дезорієнтував рикошет.

Боруссія" відігралася дуже швидко - Махмуд Дауд зрівняв рахунок ефектним дальнім ударом.

А далі настав час Ерлінга Холанда. Спершу норвежець отримав пас від партнера і з близької відстані переграв воротаря. А потім ударом в дотик завершив контратаку "Боруссії" після пасу Марко Ройса.

Під кінець другого тайму "Севільї" вдалося відіграти один м'яч – відзначився Де Йонг – 2:3.

20-річний Ерлінг Холанд став першим гравцем в історії Ліги чемпіонів, який забив 18 голів у своїх перших 13 матчах у турнірі. А в цьому сезоні на його рахунку 25 голів у 24 матчах у всіх турнірах.

Зараз ви читаєте новину «Як "Боруссія" з дублем Холанда переграла "Севілью"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua