неділя, 24 червня 2018 17:19

Як Англія проїхалась катком по Панамі: відеоогляд матчу

Харі Кейн відзначився хет-триком. Фото: Фіфа

В другому турі групи G, збірна Англії знищила Панаму. Вже після першого тайму рахунок був 5:0. По два м'ячі на свій рахунок забисали Стоунз та Кейн, ще один гол забив Лінгард. Варто відзначити, що Кейн обидва м'яі з пенальті.

В другому таймі англійці заспокоїлись, та забили лише один м'яч. При чому доволі курйозний, м'яч рикошетом від п'ятки Кейна залетів у ворота дезорієнтованого Пенедо. На 78 хвилині сталась історична подія. Панама забирша свій перший гол в історії Кубка світу. Історичний м'яч на рахунку Балоя.

В цілому, результат закономірний. Англія зробила те, що не вдавалось в матчу з Тунісом - реалізувала більшість своїх моментів.

Після двох турів Англія та Бельгія мають по шість очок, та абсолютно однакову статистику по 8 забитих та 2 пропущених м'ячі. У випадку нічиєї в останньому туру, перше місце буде визначатись за правилом фейр-плей.

Зараз ви читаєте новину «Як Англія проїхалась катком по Панамі: відеоогляд матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua