
Власник "Шахтаря" Рінат Ахметов готує новий контракт для наставника команди Луїша Каштру.
Чинна угода португальського тренера із "гірниками" діє до завершення поточного сезону.
"Начебто і не наша це справа, пхати свого носа в чужий донецький город, але вкидання про кандидатів на заміну Каштру, все частіше з'являються в ЗМІ ... За нашою інсайдерської інформації з донецького табору - зараз в "Опері"( готель де базується "Шахтар" - Gazeta.ua) працюють над проектом нового дворічної угоди з португальцем. Всупереч волі гендиректора( Сергія Палкіна - Gazeta.ua) і директора з футболу( Даріо Срни- Gazeta.ua), або як там його (не виключено, що дані вкидання - їхні витівки).Господарю видніше. Він так бачить.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Капітан "Шахтаря" покине клуб через конфлікт із Каштру
Як шепочуть, зверхфінансування знову чекати не доводиться, політичні проблеми і пробоїни в широкому ахметовському бізнесі можна спостерігати вже зараз і на власні очі. І найголовніше - основна суть хазяйської пред'яви тому самому "геніальному менеджменту" - чому команда з власних вихованців-українців і зі втричі меншим бюджетом маячить попереду на цілих сім пунктів? І чи правильним буде продовження холостого нині бразильського вектора розвитку? Робота Каштру по перебудові клубу, по впровадженню молоді, Ахметова по видимому, не розчарувала. І тому Каштру напевно знову буде дано шанс. Схоже, це той самий рідкісний випадок, коли горді сини териконів змушені знімати "копірочку" з дій головного ворога. У нас все", - повідомляє "Динамо Київ Inside".
Луїш Каштру очолює "Шахтар" з літа 2019 року. За цей він зміг дійти до фіналу Ліги Європи та здобув чемпіонський титул сезону 2019/20.
Зараз команда йде 2-ю в чемпіонаті України, відстаючи на 7 очок від "Динамо", і вже вилетіла з Ліги Європи в 1/8 фіналу від "Роми".
ЗМІ повідомляють, що "Шахтар" зацікавлений в італійських тренерів Роберто Де Дзебріі та Массіміліано Аллегрі.
Коментарі