Ексклюзиви
вівторок, 17 серпня 2010 12:57

"Я забив гол і ми перемогли "Динамо" - гравець "Аякса"

"Я забив гол і ми перемогли "Динамо" - гравець "Аякса"
У єврокубках дороги "Динамо" та "Аякса" перетнуться вперше. Проте, у складі амстердамців є футболіст, який вже забивав киянам – це захисник Андре Оойер. Сталося це 10 років тому у матчі Ліги Чемпіонів "Динамо" - ПСВ Ейндховен.

"Я забив гол і ми перемогли "Динамо" з рахунком 0:1, - каже "Gazeta.ua" Оойер після відкритого тренування "Аякса" на стадіоні імені Валерія Лобановського. - Тоді ми грали на "Олімпійському". Звичайно я пам"ятаю той матч і свій гол. Коли забиваєш м"яч, особливо, якщо ти захисник, то таке не забувається.

Хто тепер забиватиме "Динамо"? Це не важливо, головне, щоб ми перемогли у Києві. Це буде важка гра. Матч-відповідь в Амстердамі також не буде легкою прогулянкою. "Динамо" - це велика команда з сильними футболістами. Ми зробимо все можливе, щоб вийти у групу Ліги чемпіонів."

У складі збірної Нідерландів Оойер став фіналістом недавнього чемпіонату світу в ПАР.

"Після мундіалю у мене було кілька тижнів відпочинку. Тренуватися я почав 5-6 днів тому. Мені ще потрібен час, щоб адаптуватися у новій команді і набрати форму. Я вже близький до цього, проте, не думаю, що зіграю з "Динамо".

Нагадаємо, нещодавно 36-річний футболіст перейшов у "Аякс" з ПСВ на правах вільного агента. Угода із захисником розрахована до 30 червня 2011 року. На рахунку гравця виступи за "Волендам", "Роду" і "Блекберн". Оойер є п'ятиразовим чемпіоном Голландії.

Матч "Динамо" - "Аякс" розпочнеться о 21:45. Пряма трансляція відбудеться на каналах "Спорт-1" і ТРК "Україна".

Зараз ви читаєте новину «"Я забив гол і ми перемогли "Динамо" - гравець "Аякса"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.12.2013 18:53:26Brbr Spizzukovich24.74.45.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да нах тебе витёк учить урок! Вот скоро будешь в привычной обстановке в КАМЕРЕ и время будеть отучить все уроки!-)))))))))))))))))))))

20.12.2013 16:08:47lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

в Японии после ВОЙНЫ -все ОФИЦЕРЫ пришли на ПЛОЩАТЬ,перед дворцом- к ИМПЕРАТОРУ и сделали-СИПОКУ,со словами,что-ПОВЕЛИ за собою-ЛЮДЕЙ и НЕ СМОГЛИ-ПОБЕДИТЬ... ВОТ ЭТО-ЧЕСТЬ и я-ПОНИМАЮ...Почему ДЕПУТАТЫ-не стали ЖИВЫМ ЩИТОМ-взявшись за руки-ЕСЛИ они-ТАК с НАРОДОМ… а то ОНО как-то НАПОМИНИАЕТ-крассных КОММИСАРИКОВ,которые КРИЧАЛИ-в АТАКУ,люди шли НА ПУЛЕМЁТ а ОНИ ПРЯТАЛИСЬ В ОКОПЕ А ПОТОМ-ЖРАЛИ АМЕРИКАНСКИЕ КОНСЕРВЫ И ГОРЛОПАНИЛИ-НА МИТИНГАХ…

20.12.2013 17:16:47chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

це всев часи СеРиСеРні так само в такій же тональності по всіх каналах ТВ та на радіо говорили комуно-фашисти з пленумів, зїздів .....
тепер хто, та ті ж самі нкаведисти пуцькінці, слуги золотого унітаза ....

20.12.2013 16:05:31lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Лично(banderivec 20.12.2013 15:32)-я,ПОДДЕРЖИВАЮ тот-БЕРКУТ,который ПОСТУЧАЛ-по ДЕРЕВЯННЫМ ГОЛОВАМ студентов в НАЧАЛЕ ДЕКАБРЯ,как МОЖНО-становиться ГОРОЙ за АССОЦИАЦИЮ,предварительно ЁЁ-НЕ ПРОЧИТАВ? А потом ВОТ такие,КОТОРЫЕ ничего-НЕ ЧИТАЮТ,становятся-СПЕЦИАЛИСТАМИ и ЗАНИМАЮТ-ДОЛЖНОСТЯ а МЫ-ЖАЛУЕМСЯ,что Украина-в ЖОПЕ…Такие,как раз и ДОСТОЙНЫ,только ТОГО,ЧТОБ-итальянцам,ляхам и немцам-ЗАДНИЦЫ МЫТЬ…
Стоят-столы ДУБОВЫЕ,сидят ДУБЫ-здоровые
На лицах-БЕЗ ПОНЯТИЯ,у них идут-ЗАНЯТИЯ…

20.12.2013 17:19:04chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Навіть , що ці хлопці з "беркуту" - теж чиїсь діти. просто виконують наказ ОПРАВДАННЯ НЕ МАЮТЬ !!І
НЕ МОЖУТЬ МАТИ.!!!
Іншого - не дано, вони такі самі злочинці, як і ті хто давав злочинний наказ !!!

20.12.2013 17:18:36chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"беркуту" на Банковій дали змогу поспостерігати, як курсантів - козлів відпущення,без будь яких засобів захисту підставили - для втіхи "тітушок" побиття арматурою, ланцюгами, бруківкою та ще й погрузчиком поїздити, потім ХТО запустив "беркут" як каральну - інквізиторську машину влади проти мирних мітингувальників Євромайдану, бо "тітушки" в цей час отримали на 10 сек. раніше команду на відступ про що свідчать відео цих кровавих подій.- звірства та побиття лежачих мирних мітингувальників, які не здійснюють супротиву та не несли будь яких загроз !

20.12.2013 17:18:03chuprynka77.123.189.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ліквідувати "беркут" це те саме що ліквідувати злочинність в нашій країні :
ДЕ МИ ЗАВЖДИ БАЧИЛИ "БЕРКУТ"
- при забезпеченні рейдерських атак, особливо ярко це відбувалося в харкові на ютубі коли гепа керував ними;- на виборах коли робилися незаконні виїмки документів;- 8-9-10 кільце охорони бандюковичів;- 30.11.13 побиття дітей та журналістів на Майдані Незалежності;- на банковій побиття невинних людей, котрі прийшли на мирне зібрання, перед тим злочинно "беркут" не реагував коли дітей в формі підставили без засобів охорони, вбивали ті ж в спарці з "беркутом" "тітушки";і таких прикладів хоч відбавляй..................

20.12.2013 16:04:55lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

поставить-ПУНКТ-МЕТАЛЛОПРИЁМА, с ЦЕНОЙ-10 грн/кг и БОМЖИ,сами ПРИНЕСУТ-СДАВАТЬ,те-БАРРИКАДЫ...
Битва брюссельских пожарников с брюссельским "Беркутом" и штурмом бельгийского правительства от 14декабря: http://clck.ru/8xGB5
Почему туда не едет Маккейн и Эштон и там –не ставят палатки депутаты Польского Сейма или они все у нас-ЗА ДЕНЬГИ ПОЛЬСКИХ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ?
Даже в Белоруссии-МАЗ-без модернизаций-РАБОТАЕТ в 3 СМЕНЫ и люди там ПОЛУЧАЮТ-МИНИМУМ 400-500 евро

20.12.2013 17:20:25chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

МАЙДАН ЦЕ ДУША НАРОДУ, МИ УКРАЇНЦІ СИЛА !!!
тож ні "беркутом, а тим більше вшивими продажними "тітушками" нас не подолати, навівши порядок в столиці ми наведем порядок з цими відморозками, які підло розбивають лобові шиби в автобусах, які проколюють шини та підло нападають на громадян, які палять майно цк все робота "тітушок", яким дала волю влада прикриваючи їх "беркутом"
ГАНЬБА КОРУМПОВАНІЙ БАНДИТСЬКІЙ "ВЛАДІ"!!!

20.12.2013 15:32:24banderivec77.123.26.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Тобто,зек не карає,а заохочує насильство,репресії,та побиття мирних демонстрантів?

20.12.2013 17:24:24chuprynka77.123.189.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

так він же команду давав, якщо він посадить трьох потянеться, захарченко,головаРНБУ,азіров.... а за ними всіма і золотий унітаз !!!

20.12.2013 15:17:31SUIDAE82.207.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

НИКОЛЫ ПАМАРАНЧЭВА СВЫНЮКА НЭ БУДЭ ЛИСОВЫМ БЭНДЭРИВСЬКЫМ КАБАНОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути