понеділок, 16 травня 2011 12:24

19-й титул "МЮ", виліт "Вест Хема": результати 37-го туру АПЛ

Нічия з "Блекберном" принесла "Манчестер Юнайтед" 19-й титул чемпіона Англії. Результат забезпечив Вейн Руні, який на 73-й хвилині зрівняв рахунок з пенальті.

"Арсенал", який йде третім, у домашній зустрічі з "Астон Віллою" (1:2) зазнав третьої поразки у чотирьох матчах і втратив можливість впритул підтягнутися до "Челсі".

"Челсі" зіграв вдома внічию з "Ньюкаслом" (2:2), який врятувався в доданий час, коли Стівен Тейлор встановив остаточний рахунок. "Каноніри" у свою чергу пропустили два голи у самому дебюті: на 11-й і 15-й хвилинах відзначився Даррен Бент.

Під кінець зустрічі Робін ван Персі забив свій сьомий гол у дев'яти останніх матчах чемпіонату, проте це не врятувало "Арсенал" від поразки. Лондонців може обійти "Манчестер Сіті", який відстає від них на два очки, але має матч в запасі.

"Тоттенхем" у виїзному поєдинку з "Ліверпулем" перервав серію з шести матчів без перемог - 2:0. На дев'ятій хвилині перший гол "шпор" забив Рафаель ван дер Ваарт, а незабаром після перерви Лука Модріч подвоїв перевагу гостей. Завдяки перемозі "Тоттенхем" піднявся на п'яте місце і, маючи матч в запасі, обійшов мерсисайдців на одне очко.

Втратив шанси на порятунок "Вест Хем", який у гостях у "Вігана" вів у два м'ячі, але в підсумку поступився з рахунком 2:3. У першому таймі у "молотобойців", яким для продовження боротьби за місце в еліті була необхідна тільки перемога, дубль оформив Демба Ба. У другій половині матчу два голи Шарля Н'Зогбія і результативний удар Коннора Семмона позбавили команду Авраама Гранта будь-яких надій.

"Бірмінгем" у матчі з "Фулхемом" програв учетверте за останні п'ять матчів - 0:2. Тепер він має рівну кількість очок з "Блекпулом", який обходить лише за різницею м'ячів. На один бал більше відразу у трьох команд, дві з яких - "Вулверхемптон" і "Блекберн" - на наступних вихідних зійдуться в очному поєдинку, пише УЄФА.

37-й тур

Челсі - Ньюкасл - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Іванович (2), 1:1 - Гутьєррес (10), 2:1 - Алекс (83), 2:2 - С. Тейлор (90).

ЧЕЛСІ: Чех, Іванович, Террі, Алекс, Е. Коул, МакІхран (Ессьєн, 65), Рамірес (Малуда, 64), Лемпард, Бенаюн (Дрогба, 64), Торрес, Анелька.

Ліверпуль - Тоттенхем - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - ван дер Варт (9), 0:2 - Модріч (56, пенальті).

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Каррагер, Фланаган, Шкртел, Джонсон, Спірінг (Шелві, 64), Лукас, М. Родрігес (Нгог, 75), Кюйт, Керролл (Дж.Коул, 89), Суарес.

ТОТТЕНХЕМ: Кудічіні, Роуз (Бассонг, 83), Кінг, М. Доусон, Кабул, ван дер Варт (Дефо, 53), Сандро Раньєрі, Пієнар (Кранчар, 90), Леннон, Модріч, Крауч.

Арсенал - Астон Вілла - 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Д. Бент (11), 0:2 - Д. Бент (15), 1:2 - ван Персі (90).

АРСЕНАЛ: Шчесни, Санья, Скілаччі (Шамах, 46), Вермален, Гіббс, Ремзі, А. Сонг, Уолкотт, Вілшер, Аршавін (Бендтнер, 62), ван Персі.

Віган - Вест Хем - 3:2 (0:2, 3:0)

Голи: 0:1 - Д. Ба (12), 0:2 - Д. Ба (26), 1:2 - Нзогбія (57), 2:2 - Сейммон (68), 3:2 - Нзогбія (90) .

Бірмінгем - Фулхем - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Хангеланд (5), 0:2 - Хангеланд (49).

Манчестер Сіті - Сток Сіті

17 травня. "Сіті оф Манчестер", 21.45.

Блекберн - Манчестер Юнайтед - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Емертон (20), 1:1 - Руні (73, пенальті).

МЮ: Кушчак, Відіч, Дж. Еванс, Ріо Фердинанд, Фабіо (Скоулз, 62), Каррік, Гіггз, Валенсія, Нані (Бербатов, 81), Х. Ернандес, Руні.

Вест Бромвіч - Евертон - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Мулумбу (10).

Вилучення: Білялетдінов, 77 (Евертон).

Сандерленд - Вулверхемптон - 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Креддок (23), 1:1 - Сессеньон (34), 1:2 - Ст. Флетчер (54), 1:3 - Елокобі (78).

Блекпул - Болтон - 4:3 (3:2, 1:1)

Голи: 0:1 - К. Девіс (6), 1:1 - Кемпбелл (9), 2:1 - Панчон (19), 2:2 - Тейлор (24), 3:2 - Кемпбелл (45), 3 : 3 - Старрідж (53), 4:3 - Адам (64).

Снайпери: Бербатов ("Манчестер Юнайтед") - 21, Тевес ("Манчестер Сіті") - 19, ван Персі ("Арсенал"), Бент ("Астон Вілла" / "Сандерленд") - по 17, Одемвінгі ("Вест Бромвіч ") - 15, Керролл ("Ліверпуль"/"Ньюкасл"), Ернанес ("Манчестер Юнайтед"), Малуда ("Челсі"), Кемпбелл ("Блекпул"), ван дер Варт ("Тоттенхем") - по 13.

Зараз ви читаєте новину «19-й титул "МЮ", виліт "Вест Хема": результати 37-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua