субота, 14 травня 2011 19:38

"Манчестер Юнайтед" достроково став чемпіоном Англії

Футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" 14 травня достроково гарантував собі титул чемпіона Англії, зігравши внічию з "Блекберном", повідомляє BBC News .Рахунок у матчі відкрили господарі поля: на 20-й хвилині гол забив футболіст "Блекберна" Бретт Емертон. На 73-й хвилині у ворота господарів було призначено пенальті, який реалізував Вейн Руні.

Матч закінчився з рахунком 1:1, "Манчестер" набрав 77 очок і став недосяжним для найближчого конкурента, клубу "Челсі", у якого 70 очок.

"Манчестер Юнайтед" став чемпіоном Англії рекордний 19-й раз; в 12-й раз клуб отримує титул під керівництвом Алекса Фергюсона.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" достроково став чемпіоном Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua