пʼятниця, 08 березня 2019 20:11

13 головних камбеків плей-оф Ліги чемпіонів

Мессі радіє перемозі над " ПСЖ" 6-1

У історії Ліги чемпіонів на стадії плей -оф неодноразово траплялися випадки, коли здавалося, що доля протистояння вже вирішена у першому матчі, але у матчі - відповіді відбувалася справжня сенсація. Gazeta.ua пропонує пригадати головні камбеки плей -оф Ліги чемпіонів

1. "Реал" – "Вольфсбург" – 3:0 (перший матч – 0:2)

1/4 фіналу Ліги чемпіонів 2015/16

Перший поєдинок склався для "вершкових" вкрай невдало – поразка 0:2. Проте у матчі-відповіді все стало на свої місця. Кріштіану Роналду оформив хет-трик, а "Реал" пройшов у півфінал Ліги чемпіонів, а згодом і виграв турнір.

2. "Баварія" – "Порту" – 6:1 (перший матч – 1:3)

1/4 фіналу Ліги чемпіонів 2014/15

У Португалії "Баварія" зазнала несподіваної поразки, проте на домашній арені просто знищила суперника, забивши 5 голів ще у першому таймі. Згодом у півфіналі команда Гвардіоли була бита "Барселоною".

3. "Челсі" – "ПСЖ" – 2:0 (перший матч – 1:3)

1/4 фіналу Ліги чемпіонів 2013/14

Команда Моурінью змогла відігратись після поразки 1:3 в першій грі. Вирішальний гол забив Демба Ба на останніх хвилинах поєдинку.

"Челсі" пройшов далі, проте у півфіналі поступився мадридському "Атлетіко".

4. "Манчестер Юнайтед" – "Олімпіакос" – 3:0 (перший матч – 0:2)

1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2013/14

Манкуніанці несподівано програли у Греції та поставили свій вихід до чвертьфіналу під великий сумнів. Проте у матчі-відповіді "МЮ" в найкращих традиціях часів Фергюсона переміг з потрібним рахунком завдяки хет-трику ван Персі.

У чвертьфіналі "МЮ" за сумою двох матчів поступився "Баварії".

5. "Барселона" – "Мілан" – 4:0 (перший матч – 0:2)

1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2012/13

"Мілан" сенсаційно переміг каталонців у першому матчі та зробив вагому заявку на вихід до наступного етапу змагань. На "Камп Ноу" "Барселона" взяла переконливий реванш завдяки дублю Мессі та голам Альби і Давіда Вільї.

Каталонці пройшли далі, проте згодом у півфіналі зазнали нищівної поразки від "Баварії" (0:7 за підсумками двох матчів).

6. "Челсі" – "Наполі" – 4:1 (дод. час, перший матч – 1:3)

1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2011/12

"Челсі" був за кілька хвилин від вильоту з Ліги чемпіонів, проте гол Лемпарда з пенальті перевів гру в овертайм, а там вже лондонці зусиллями Дідьє Дрогба забили вирішальний гол та пройшли далі.

Той турнір завершився не менш драматичним фіналом, у якому "Челсі" здолав "Баварію".

7. "Монако" – "Реал" – 3:1 (перший матч – 2:4)

1/4 фіналу Ліги чемпіонів 2003/04

Один з найбільш сенсаційних розіграшів Ліги чемпіонів. Це був не найбільш пам'ятний камбек у тому сезоні (про це згодом), проте точно один з найбільш сенсаційних. Скромний "Монако" зумів відігратись після поразки у Мадриді та згодом дійшов до фіналу, де поступився "Порту".

Форвард Морєнтес допоміг "Монако" обіграти свою колишню команду "Реал" в півфіналі Ліги чемпіонів

8. "Барселона" – "Челсі" – 5:1 (дод. час, перший матч – 1:3)

1/4 фіналу Ліги чемпіонів 1999/00

Челсі переконливо здолав "Барселону" на "Стемфорд Брідж". Лондонці вели з рахунком 3:0, проте гол Фігу подарував каталонцям шанси на підсумковий успіх.

У матчі-відповіді "Барса" перемогла у додатковий час з рахунком 5:1 та пройшла у півфінал, де поступилась "Валенсії".

9. "Депортіво – "Мілан" – 4:0 (перший матч – 1:4)

Найпам'ятніша ремонтада того сезону у Ліги чемпіонів та одна з найвідоміших за всю історію турніру.

Здавалось, після поразки у першій грі з рахунком 1:4 галісійцям нічого не світить, проте на "Ріасорі" "Депортіво" відправив 3 голи у ворота "Мілана" ще у першому таймі, а у другій половині гри довершив справу, забивши 4 гол та вибивши "Мілан" Шевченка з турніру.

У півфіналі на шляху "Депортіво" став майбутній тріумфатор змагань – "Порту".

Перемога "Депортіво" над "Міланом" - один із найвідоміших камбеків у історії плей -оф Ліги чемпіонів

10. "Барселона" – "ПСЖ" – 6:1 (перший матч – 0:4)

1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2016/17

Цей матч досі свіжий у пам'яті вболівальників. Після поразки 0:4 у першому матчі в "Барселону" вірили, напевне, лише найпалкіші її прихильники. По ходу матчу каталонці вели з рахунком 3:0, проте гол Кавані, здавалось, вбив інтригу у протистоянні.

На заздрість всім скептикам, на останніх хвилинах команда Луїса Енріке неймовірним чином змогла забити тричі та пройти у чвертьфінал, де, втім, практично без шансів поступилась "Ювентусу".

11. "Рома" – "Барселона" – 3:0 (перший матч – 1:4)

1/4 фіналу Ліги чемпіонів 2017/18

На Камп Ноу Барселона розбила "Рому" з рахунком 4:1. А от у Римі сталось щось неймовірне – господарі зуміли забити тричі та вирвали путівку у півфінал.

12. Реал – Аякс – 1:4 (перший матч – 2:1)

1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2018/19

Домашня поразка 1:2, здавалось, поставила хрест на мрії Аякса вийти у чвертьфінал. Втім, голландці не здались. "Реал" був розбитий на Сантьяго Бернабеу, а молода команда "Аякса" подарувала справжню сенсацію.

13. "ПСЖ" – "Манчестер Юнайтед" – 1:3 (перший матч – 2:0)

Обезкровлений травмами "Манчестер Юнайтед" створив справжнє диво у Парижі. Практично без десяти футболістів основної обойми манкуніанці несподівано здолали "ПСЖ" з необхідним рахунком та вийшли у чвертьфінал.

Фінал Ліги чемпіонів сезону 2018-2019 відбудеться у Мадриді на стадіоні "Метрополітано" 1 червня.

Зараз ви читаєте новину «13 головних камбеків плей-оф Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua