четвер, 07 березня 2019 00:20

" Манчестер Юнайтед" завдяки відеоповтору сенсаційно проходить " ПСЖ"

Лукаку двічі забив у ворота Буффона в Парижі. Фото:Eurosport

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "ПСЖ" на своєму полі програв Манчестер Юнайтед, не втримавши перевагу в два голи, зароблене в першому матчі.

Вже на другій хвилині матчу Ромелу Лукаку скористався помилкою захисту і відкрив рахунок в грі. Парижани відігралися швидко, завдяки голу Хуана Берната.

В середині першого тайму Лукаку знову вивів гостей вперед, подарувавши тим самим надію на прохід в наступний раунд.

У самому кінці гри Далот зважився на постріл з-за меж штрафного. М'яч потрапив у Кімпембе і полетів на кутовий. Ось він, шанс? Ні! Відеоассістент підказав, що м'яч знайшов руку захисника, і сталося це в штрафний! Дамір Скоміна подивився повтор - і вказав на "точку". Вирок виконав Рашфорд, який пробив на силу - Буффон виявився безсилий.

Арбітр дав командам пограти 10 (!) Хвилин компенсірованног овременного. Зрозуміло, ПСЖ провів їх в атаках, гості стіною стояли біля своєї штрафної - і вистояли. 1: 3 "Манчестер Юнайтед" здійснив подвиг

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, матч-відповідь.

"ПСЖ" - "Манчестер Юнайтед" - 1: 3 (перший матч - 2: 0)

Голи: Хуан Бернат (12) - Ромелу Лукаку (2; 30), Маркус Рашфорд (90 + 4, з пенальті).

До 1/8 фіналу Ліги чемпіонів окрім " МЮ" вже пробилися " Аякс" та " Тотенхем".

Зараз ви читаєте новину «" Манчестер Юнайтед" завдяки відеоповтору сенсаційно проходить " ПСЖ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua