середа, 06 березня 2019 00:14

Як "Аякс" розтрощив "Реал", а "Тоттенхем" переміг "Боруссію" - відео

Тадич забив м'яч і віддав дві гольові передачі. Фото: BBC

Повторні матчі 1/8 Ліги чемпіонів принесли справжню сенсацію: амстердамський "Аякс" на виїзді розгромив мадридський "Реал" з рахунком 4:1.

Гості зуміли швидко забити два м'ячі завдяки зусиллям крайніх нападників Зіеша і Нереса (в обох випадках гольові передачі віддавав Тадич).

Після перерви Тадич до двох гольових пасів додав взяття воріт - сербському нападнику вдався розкішний удар у "дев'ятку". У цьому випадку арбітру з Німеччини Феліксу Бриху довелося скористатися системою VAR, оскільки в початковій стадії моменту з голом м'яч міг залишити поле. Після консультацій з відеоассістентамі рефері все-таки зарахував гол.

Іспанці швидко відновили інтригу - відзначився Асенсіо, після удару якого м'яч від стійки залетів у ворота. Але "Аякс" моментально знову зробив рахунок комфортним: Шене зі штрафного закинув м'яч за комір Куртуа.

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Повторні матчі

Реал - Аякс 1:4

Голи: Асенсіо, 70 - Зіеш, 7, Нерес, 18, Тадич, 62, Шене, 72

Перший матч: 2:1

У Дортмунді господарям необхідно було відіграти серйозний гандикап у три м'ячі. Однак засмутити суперника не вдалося, в свою чергу англійці на початку другого тайму поховали надії німців на прохід у наступний раунд - Кейн без перешкод переграв голкіпера з середньої дистанції.

Боруссія Д - Тоттенхем 0:1

Гол: Кейн, 48

Перший матч: 0:3

У середу повторні матчі Ліги чемпіонів проведуть "ПСЖ" з "Манчестер Юнайтед" і "Порту" з "Ромою".

Зараз ви читаєте новину «Як "Аякс" розтрощив "Реал", а "Тоттенхем" переміг "Боруссію" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua