неділя, 03 березня 2013 15:30

11 "гірчичників", два вилучення: "Зоря" вдома обіграла "Говерлу"

"Зоря" двічі забила "Говерлі". Фото: ultras.org.ua

У Луганську завершилася перша недільна гра 19-го туру української прем'єр-ліги. Місцева "Зоря" на старті весняної частини сезону виграла в ужгородської "Говерли" з рахунком 2:1.

Суперники провели по м'ячу в перші 18 хвилин гри - на гол Лакі Ідахора гості відповіли точним ударом Володимира Лисенка. На екваторі протистояння Мірко Райчевіч та Сергій Ференчак перебрали попереджень і залишили свої команди в неповних складах.

На 63-й хвилині Віталій Вернидуб скористався передачею Григорія Ярмаша і знову вивів "Зорю" вперед, в час, що залишився матчу господарі володіли перевагою і зуміли зберегти переможний результат.