неділя, 01 вересня 2013 14:15

"Донбас" зірвав "адміральські погони" і вперше виграв домашній кубок
5

ХК "Донбас" вперше став переможцем Відкритого кубка Донбасу, обігравши "адміралів" з Владивостока в останньому матчі передсезонного турніру в Донецьку.

Виходячи з турнірного становища команд перед останнім матчем турніру, донеччан влаштовувала тільки перемога, і через півтори хвилини від початку зустрічі Ренді Робітайл відкрив рахунок. Причому, зробив це канадець, чітко виконавши штрафний кидок. Два поспіль вилучення у складі господарів майданчика кілька погасили наступальний порив підопічних Андрія Назарова, але, не дозволивши реалізувати чисельну перевагу гостям, гравці ХК Донбас самі тричі не змогли отримати вигоду з гри з перевагою в одного польового гравця.

Більшість було реалізовано, але гостями, які після вилучення Геннадія Разіна зусиллями Лісіна зрівняли рахунок. Втім, рівність було недовгим. Всього хвилину двадцять секунд по тому, Євген Белухін з близької відстані відправив другу шайбу у ворота Лундстрема. Третя шайба влетіла у ворота команди з Владивостока, коли донеччани грали вп'ятьох проти чотирьох, але вона стала результатом сильних індивідуальних дій Тєєму Лайне, який, позбувшись опіки, кистьовим кидком відправив шайбу під поперечину. Донбас поступово збільшував тиск на ворота опонента, але пропустив атаку з боку гостей, які скоротили відставання до мінімуму, повернувши інтригу кінцівці поєдинку. Змінивши воротаря на шостого польового за 33 секунди до кінця третього періоду, гравці Адмірала пішли на штурм воріт донеччан, але зрівняти рахунок так і не змогли.

У результаті, "Донбас" вперше став переможцем Відкритого кубка Донбасу , а наставник команди - Андрій Назаров виграв трофей другий рік поспіль.

Донбас - Адмірал - 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Шайби: 1:0. Робітайл - 1:23 - бул. , 1:1. Лісін ( Угаров ) - 22:27 -біл. , 2:1. Бєлухін ( Якуценя ) - 26:25 , 3:1. Лайне ( Пігановіч ) - 40:21 -біл. , 3:2. Другов ( Бортніков , Леснухін ) - 57:06

Донбас : 50.Лацо . 77.Пігановіч - 27. Коларж, 92.Лайне - 25.Таратухін - 10.Петтерссон , 5.Уілсон - 37.Подхрадські , 63.Дадонов - 34.Белухін - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін , 11.Кагарліцкій - 16.Робітайл - 24.Благой , 4.Сільніцкій - 89.Петрухно , 23.Квітченко - 44.Варламов - 93 . Шалімов.

Адмірал : 40.Лундстрем . 41.Антропов - 6.Осіпов, 18.Угаров - 15.Нікітенко - 7.Лісін , 9.Тернавскій - 35.Полещук , 10.Бергфорс - 46.Шютц - 17.Первушін , 8.Земченок - 5.Костромітін , 26. Леснухін - 28.Другов - 21.Бортніков, 25.Шіафотдінов - 49.Перрі, 22.Барбашев - 42.Кузнецов - 14.Соколов.

Кращі гравці турніру:

Нападник - Енвер Лісін (Адмірал)

Захисник - Олег Пігановіч (Донбас)

Воротар - Олександр Судніцин

Зараз ви читаєте новину « "Донбас" зірвав "адміральські погони" і вперше виграв домашній кубок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua