вівторок, 27 серпня 2013 10:37

ХК "Донбас" дотиснув "Нафтохімік" на домашньому турнірі

"Донбас" знайшов ключ до оборони "Нафтохіміка". Фото: hcdonbass.com

У другому матчі першого ігрового дня Відкритого Кубка Донбасу хокейний клуб "Донбас" вирвав перемогу у нижнекамского "Нафтохіміка".

"Нафтохімік" активніше увійшов у гру, змусивши оборону донеччан солідно попрацювати. На жаль, зберегти ворота в недоторканності в ці хвилини господарям майданчика не вдалося. Після цього малюнок гри змінився, але атаки підопічних Андрія Назарова до першої перерви успіхом не увінчалися.

У другому періоді господарі майданчика перехопили ініціативу, змусивши суперника помилятися, але жодну з двох чисельних переваг червоно-чорні не реалізували. Тим не менш, в повних складах Євгену Бєлухіну вдалося скоротити відставання після сольного проходу Максима Квітченка. Свої ворота в другій двадцятихвилинці, незважаючи на всі зусилля суперників, воротар "Донбасу" Ян Лацо міцно тримав на замку. Третій період став переломним у грі. Донеччанам вистачило сил на те, щоб збільшити темп і поліпшити точність "останнього" кидка, аби зрівняти рахунок у матчі і вийти вперед. У підсумку, Євген Белухін і Ренді Робітайл принесли "Донбасу" першу перемогу на турнірі.

Донбас - Нафтохімік - 3:2 (0:2, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Цібак (Зайнуллина, Миловзоров) - 05:26, 0:2. Толпеко (Бєлов, Анісін) - 26:44, 1:2. Бєлухін (Квітченко, Благой) - 32:58, 2:2. Робітайл (Кагарлицький, Подхрадскі) - 52:16-5х3, 3:2. Робітайл (Якуценя) - 57:34

Донбас: 50.Лацо. 5.Уілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 25.Таратухін - 28.Якуценя, 77.Пігановіч - 27.Коларж, 11.Кагарліцкій - 16.Робітайл - 92.Лайне, 7.Бартуліс - 43.Салмела, 24. Благой - 34.Белухін - 23.Квітченко, 4.Сільницький - 89.Петрухно, 19.Німенко - 93.Шалімов - 14.Морозов, 12.Матоушек.

Нафтохімік: 60.Судніцин. 83.Шулаков - 52.Гроть, 25.Зайнуллін - 8.Цібак - 70.Міловзоров, 12.Космачев - 5.Березін, 92.Радівоевич - 71.Полигалов - 59.Демагін, 44.Белов - 24.Щітов, 22. Анісін - 17.Куліков - 7.Толпеко, 18.Мнацян - 19.Беляков, 88.Альшевський Я. - 15.Хохряков - 99.Альшевський С.

Раніше в першому матчі турніру "Адмірал" з Владивостока переграв "Северсталь".

Зараз ви читаєте новину «ХК "Донбас" дотиснув "Нафтохімік" на домашньому турнірі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua